THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente dydhomëshe të rrethuara nga fushat e golfit në Belek, Antalia

Numri i referencës: 3512

Nga €160.000

3512
238m2 to 238m2
to
3 to 3
2018
1.5 km
50 km

Dhomat Madhësia Çmimi
238m2 €160.000

Detajet

Top arsyet për blerje:

  • Pikë pushimi
  • E rrethuar me fusha golfi
  • Kompleks ekskluziv.

Apartamentet 2+1 ofrojnë stil luksoz të jetës dhe vendndodhje atraktive në kompleksin ekskluziv në Belek/Antalia 

Prona ndodhet në Belek/Antalia, e njohur si parajsë për entuziastët e golfit. Ky resort ekskluziv me apartamente luksoze është i rrethuar nga disa fusha golfi, përfshirë edhe fushën nacionale të golfit të Turqisë. Për ata që duan të shijojnë stilin luksoz të jetës, Belek është një vend luksoz dhe i rehatshëm, me restaurante të standardit të lartë, hotele, SPA dhe plazhe, me një distancë të afërt nga Antalia. Për familjet me fëmijë, parku i argëtimit është afër rezidencës, duke përfshirë parkun ujor dhe parkun e zbavitjes.

Ky projekt është një prej opsioneve të përsosura për ata që presin më të mirën, qoftë si shtëpi pushimesh, shtëpi e përhershme apo duan të bëjnë investime në paluajtshmëri! 

Karakteristikat e përgjithshme të kompleksit luksoz në Belek, Antalia 

Brenda kompleksit rezidencial të klasit të lartë, ka komoditete si: pishinë e madhe e jashtme me rrëshqitje, kopsht i bukur, pishinë e mbyllur, banjo turke, vend për joba, kopsht fëmijësh, fusha tenisi dhe basketbolli, palestër, sauna, restaurant dhe kafene, siguri 24/7, mirëmbajtës dhe gjithçka tjetër. 

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Chat
Ask a question