THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente elegante me ambiente të ndryshme dhe pamje të mrekullueshme të detit në Avcilar, Stamboll

Numri i referencës: 5036

Nga €190.000

5036
115m2 to 112m2
to
2 to 2
Delivery June 2019
2 km
50 km

Dhomat Madhësia Çmimi
115m2 €190.000
164m2 €305.000
112m2 €158.000

Detajet

Arsyet kryesore për të blerë

  • Projekt ultra-modern 
  • Apartamente moderne dhe luksoze 
  • Zgjedhje të shumta 

Apartamente moderne me një pamje të bukur deti në Avcilar, Stamboll

Në rajonin evropian të Stambollit është një zonë e quajtur Avcilar, e njohur për ndërtesat e saj të ulta për shkak të afërsisë me detin. Kompleksi ka një pamje që të lë pa frymë të Liqenit Kucukcekmece dhe Detit Marmara. Projekti i veçantë është afër shumë alternativave të transportit, të tilla si autostradat E5 dhe Metrobus, aeroporti i ri i Stambollit është vetëm 30 minuta larg dhe 30 minuta larg nga aeroporti Ataturk. Avcilar gjithashtu ka shumë shkolla dhe universitete.

Informacione të përgjithshme në lidhje me këtë projekt në Avcilar, Stamboll

Ky projekt është në një hapësirë prej 28.000 m2 dhe përbëhet nga tre blloqe, me 523 njësi banimi dhe 45 njësi tregtare. Të gjithë apartamentet kanë një pamje fantastike, me një mjedis të bukur dhe një pamje të mrekullueshme të liqenit. Kompleksi rezidencial ofron shumë lloje të ndryshme të apartamenteve për shitje: me një dhomë gjumi, dy dhoma gjumi si dhe dhe dupleks, tre dhoma gjumi dhe së fundmi një apartament me katër dhoma gjumi. Madhësitë e ndryshme të apartamenteve mund t'i përshtaten të gjitha llojeve të familjeve.

Brenda kompleksit, ka mjaft komoditete dhe karakteristika të përgjithshme për banorët, duke përfshirë pishinën, saunën, banjën, SPA, banjën turke, këndin e lojërave për fëmijë, parkingun, kinemanë, restaurantet, një pamje të bukur të detit të rregulluar, sistemin e sigurisë dhe të tjera.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question