THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente elegante në qendrën e Alanias

Numri i referencës: 1748

Nga €254.000 Çmimet e përditësuara 21-06-2022

1748
80m2 to 140m2
to
2 to 2
05/2024
1000
110/37 km

Dhomat Madhësia Çmimi
80m2 €254.000
85m2 €305.000
140m2 €395.000

Detajet

Këto apartamente elegante në qendër të Alanias janë në dispozicion për t'u parë tani. Të ndodhura në zemrën e Alanias, këto apartamente kanë vendndodhje fantastike pranë dyqaneve, kafeneve dhe restauranteve, si dhe keni mundësi të pajiseni me nënshtetësi turke. Kjo vendndodhje do t'ju përshtatet atyre që duan të investojnë në një pronë, një shtëpi pushimesh apo për t'u zhvendosur përherë këtu. Si rrjedhojë, ato janë një mundësi ideale për t'i blerë dhe për t'u pajisur me nënshtetësi turke.

Alania është lehtë e çasshme me autobus, taksi dhe vetura me qira pranë autostradës D400, e cila lidh qytezat kryesore pranë bregdetit të Mesdheut dhe dy aeroporteve.

Kjo zonë e Alanias është pranë shumë dyqaneve dhe një shkolle private. Ka shkolla, banka dhe barnatore aty pranë. Të jetosh këtu ju jep mundësi të jeni pranë të gjitha komoditeteve.

Alania ka shumë për t'ju ofruar turistëve dhe vendasve si sporte ujore, paragliding, kalërim, rafting, etj. Nëse preferoni argëtimin në mënyra tjera, atëherë kjo zonë e Turqisë është shtëpia e shumë vendeve arkeologjike. Mund të merrni një teleferik pranë kalasë dhe të eksploroni nëpër rrënoja. Poashtu, aty pranë ka restaurante ku mund të hani dhe pini duke parë pamjet panoramike.  

Distanca nga komoditetet:

  • Distanca nga plazhi: një kilometër
  • Distanca nga qyteza: 400 metra
  • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 110 kilometra
  • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 37 kilometra
  • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 600 metra.

Karakteristikat e apartamenteve

Ky projekt i ri përbëhet nga 101 apartamente elegante të ndara në dy blloqe nëntëkatëshe. Jo si zakonisht në një kompleks në qendër, shtrihet në një sipërfaqe prej 3,883 metra katrorë. Këto apartamente janë të stilit unik arkitekturor dhe mjaft mirë të balancuara.

Të gjitha apartamentet kanë pamje të mrekullueshme panoramike të detit, qytetit, kalasë dhe maleve Taurus.

Ka lloje të ndryshme për të zgjedhur varësisht nevojave dhe buxhetit. Ka një pishinë të brendshme për ditët e ftohta kur ju doni të relaksoheni. (shikoni listën e mëposhtme për më shumë informacion). Komoditetet janë të jashtëzakonshme, me një kënd lojërash për fëmijë dhe një pishinë të madhe.

Ky kompleks ka dëshmuar të jetë i popullarizuar nga blerësit e huaj dhe vendas shkaku i vendndodhjes mahnitëse dhe apartamenteve të përfunduara që ofrojnë rehati dhe stil. 

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question