Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 1
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 2
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 3
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 4
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 5
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 6
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 7
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 8
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania general - 9
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 10
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 11
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 12
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 13
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 14
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 15
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 16
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 17
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 18
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 19
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 20
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania interior - 21
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 22
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 23
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 24
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 25
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 26
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 27
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania facility - 28
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 29
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 30
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 31
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 32
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 33
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 34
Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania plan - 35

Apartamente luksoze pranë plazhit në Kestel, Alania

Nga

[SOLD]1139
60m2 to 130m2
to
1 to 2
2015
200 m
30 km

Pse i rekomandojmë këto apartamente?

  • Komoditete luksoze
  • Pranë detit
  • Rrethinë e mrekullueshme

Apartamente luksoze që ofrojnë dizajn elegant dhe vendndodhje të mrekullueshme pranë detit në Alania 

Kompleksi i ri ekskluziv "Lory Queen" është ndërtuar në zonën e qetë dhe të këndshme të Alanias - Kestel, vetëm pesë kilometra larg nga qendra e Alanias, ku mund të gjeni shumë vende interesante dhe argëtim. Ndodhet vetëm 200 metra nga plazhi i bukur dhe i pastër, vendi më i mirë për t'u relaksuar. Ju do të rrethoheni nga peisazhe shumëngjyrëshe të Luginës Dim me pamje nga deti i Mesdheut.

Kompleksi përfshin pesë njësi banimi me pesë kate secila, totalisht 152 apartamente moderne me forma dhe dizajne të ndryshme. Përbëhet nga apartamente me një dhomë gjumi dhe apartamente me dy dhoma gjumi dupleks me pamje të mrekullueshme të detit.

Të gjitha apartamentet kanë standarde të larta, dizajn elegant, ndriçues të integruar, ngrohës uji elektrik, dritare me xham të dyfishtë PVC dhe suita me xhakuzi në banjë.

Karakteristikat e përgjithshme të këtij kompleksi rezidencial në Alania

Banorët mund të shijojnë shumë komoditete të mirëmbajtura dhe tiparet e këtij kompleksi si pishinë të madhe në natyrë me rrëshqitje uji, pishinë të brendshme të nxehtë, banjë turke, sauna, dhoma masazhesh, kënd lojërash për fëmijë, zona për grill, bar, restaurant, palestër, pingpong, kamerat e sigurisë dhe mbikëqyrjes 24 orë, gjenerator rezervë në rast të ndërprerjeve të energjisë, sistemi qendror i TV satelitor, parkimi i mbuluar etj.

Karakteristikat e pronës

Dhomat e gjumit Dhomat e ndenjes Madhësia Çmimi
0 60 m2 €75.000
0 130 m2 €135.000


Pronat e ngjashme


Apartamente të mrekullueshme në Obën e shumë dëshiruar
ID: 1615
500 m
110/40 km
Apartamente moderne të rehatshme për shitje në Oba
ID: 1612
1 km
120/35 km
Apartamente luksoze të sofistikuara në Obën mahnitëse
ID: 1611
2 km
125/35 km
Apartamentet superiore moderne në Obën e bukur
ID: 1610
2 km
120/30 km
Apartamente luksoze për shitje në Mahmutlar
ID: 1609
600 m
140/30 km
Apartamente moderne me çmime të ulta
ID: 1606
500 m
110/45 km


Lini detajet e kontaktit dhe ne do t'ju kontaktojmë së shpejti.

KËRKO PRONËN

ABONOHUNI NË BULETININ TONË INFORMATIV