THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente luksoze top-cilësore në afërsi të plazhit më të famshëm në Alania

Numri i referencës: 1243

Nga €290.000 Çmimet e përditësuara 06-06-2022

1243
106m2 to 106m2
to
2 to 2
2019
350 m
40 km

Dhomat Madhësia Çmimi
106m2 €290.000

Detajet

Përfitimet e blerjes

  • Në qendër të qytetit
  • Afër plazhit
  • Çmime të volitshme

Apartamente moderne me çmime të volitshme afër plazhit në qendrën e Alanias 

Kur blini një pronë në Turqi, dëshironi që ajo të jetë afër plazhit, të ketë cilësi të lartë dhe në të njëjtën kohë t'ju bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj. Kjo është arsyeja pse rezidenca është kaq e mrekullueshme, dhe jo vetëm që do t'ju japë një shtëpi cilësore afër plazhit, por gjithashtu do t'ju japë një jetë moderne. Ky kompleks i ri është afër vetëm disa metra nga qendra e qytetit, kështu që ju do të keni gjithçka që ju nevojitet afër jush. Ju lehtë mund të shkoni për një shëtitje përgjatë plazhit, të shkoni në kinema, të keni një darkë të këndshme në një restaurant, të eksploroni jetën e natës dhe të gjitha gjërat e tjera që Alania mund t'ju ofrojë. Nëse dëshironi të blini një apartament të rehatshëm dhe luksoz në Alania, ju sugjerojmë të hidhni një vështrim në këtë projekt.

Karakteristikat e këtyre apartamenteve të bukura për shitje në Alania 

Kur doni të blini një apartament të ri në Alania, kjo do të jetë zgjedhja e duhur për ju. Kompleksi do të përbëhet nga tre blloqe me një kopsht të rregulluar dhe siguri të madhe. Ju do të gjeni këtu një tarracë të bukur dielli rreth pishinës, një seksion të shkëlqyer SPA me të gjitha nevojat e kërkuara dhe një palestër. Për fëmijët në kompleks është përgatitur seksioni i tyre i pishinës dhe një kënd lojrash i këndshëm.

Do të ketë gjithsej 80 apartamente të ndryshme për të zgjedhur në këtë rezidencë. Ju do të gjeni apartamente me një dhomë gjumi, apartamente dupleks, apartamente dupleks me kopsht si dhe me dy dhoma gjumi, si dhe apartamente dupleks me tre dhoma gjumi. Të gjitha apartamentet do të jenë me teknologjinë më të fundit me një sistem "Smart Home" me një panel kontrolli. Kjo do të thotë që ju mund të ndizni kondicionerin pak para se të largoheni nga plazhi, kështu që apartamenti juaj do të jetë më i këndshëm dhe i freskët kur të shkoni në shtëpi.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question