THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente moderne të rrethuara nga natyra në Alania, Kestel

Numri i referencës: 1333

Nga €88.000

1333
50m2 to 100m2
to
1 to 2
03/2023
500 m
40 km

Dhomat Madhësia Çmimi
50m2 €88.000
100m2 €185.000

Detajet

Top arsyet për të blerë 

  • Pamja e bukur
  • Apartamente të reja
  • Arkitekturë me dizajn modern

Apartamente të reja për shitje me çmime të volitshme në Alania 

Ky kompleks rezidencial është ndërtuar në një mjedis të gjelbër, vetëm 500 metra larg nga plazhi. Qendra e qytetit të Alanias është pesë kilometra larg dhe dyqanet, restaurantet, kafenetë, baret, barnatoret, klinikat, parqet dhe shëtitorja pranë plazhit janë shumë afër. Aeroporti i ri Gazipasa është vetëm gjysmë ore larg me makinë. 

Kompleksi është i përbërë nga dy blloqe me apartamente të madhësive të ndryshme për shitje. Apartamentet njëdhomëshe janë me madhësi duke filluar nga 50 m² që përfshijnë një dhomë ndenje, një kuzhinë, një banjo dhe një ballkon. Apartamentet dupleks dydhomëshe kanë hapësirë prej 100 m² dhe kanë një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy banjo dhe dy ballkone. 

Karakteristikat e përgjithshme të kësaj rezidence 

Kompleksi ofron një pishinë, një pishinë fëmijësh, kopsht të bukur, palestër, sauna, gjenerator, kanale satelitore, vendparkim, siguri 24/7 dhe kamera.

Këto apartamente janë një mundësi e mrekullueshme për investitorët, të cilët e dinë se kur është koha e duhur për të blerë. 

 

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question