THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente në një ndërtesë të ultë në Konyaalti, Antalia

Numri i referencës: [SOLD]4032

Nga €110.000

[SOLD]4032
83m2 to 130m2
to
2 to 2
2021
1,5 km
25 km

Dhomat Madhësia Çmimi
83m2 €110.000
130m2 €173.000

Detajet

Projekti ndodhet në Konyaalti, brenda jugperëndimit të Turqisë. Është një vend i pushimeve për qindra-mijëra pushues çdo vit me natyrën piktoreske, plazhet mahnitëse dhe vendet e rrethuara nga historia. Konyaalti është bërë vendi kryesor për entuziastët e notit shkaku i brigjeve të bukura. 

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga qendra e qytetit - 1.5 kilometra
 • Distanca nga plazhi më i afërt - dy kilometra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias - 25 kilometra
 • Distanca nga dyqani më i afërt - 400 metra.

Karakteristikat e projektit 

 • Pamja e jashtme e projektit është dizajnuar duke përdorur shumë materiale druri dhe guri
 • Falë ambientit ndriques, është një atraksion i mrekullueshëm gjatë mbrëmjes 
 • Projekti përbëhet nga katër kate
 • Apartamentet kanë pamjen e bukur të maleve dhe natyrës
 • Afër kompleksit, pronarët mund të përfitojnë nga parku i vogël i gjelbër
 • Rrethinat janë të qeta dhe gjitha ndërtesat në lagje janë thuajse të njejta (të ulta) 
 • Brenda apartamenteve, pronarët mund ta shikojnë stilin francez në ndërtim
 • Të gjitha apartamentet kanë dritare të mëdha - nga dyshemeja në tavan.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Chat
Ask a question