THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente prestigjioze me pamje nga deti në Alania, Mahmutlar

Numri i referencës: 1347

Nga €310.000 Çmimet e përditësuara 21-06-2022

1347
115m2 to 165m2
to
2 to 4
01/2021
200
35 km

Dhomat Madhësia Çmimi
115m2 €310.000
165m2 €475.000

Detajet

Arsyet kryesore për të blerë

  • Një pamje mahnitëse e detit
  • Distancë në ecje deri në plazh
  • Një projekt i përsosur për të investuar

Apartamente të cilësisë së lartë që ofrojnë pamje të mrekullueshme të detit dhe ndodhen pranë plazhit në një zonë me rritje të shpejtë në Alania, Mahmutlar 

Kjo ndërtesë e përpiktë quhet "Euro Residence-21". Një kompleks i ndërtuar nga dy blloqe që ka 101 vendbanime. Kompleksi është ndërtuar plotësisht bazuar në komoditetin dhe kënaqësinë e banorëve të tij. Kjo ndërtesë e jashtëzakonshme nuk ka vetëm një nga pamjet më të mira të Alanias, por edhe vetëm 200 metra larg plazhit të saj ekzotik privat.

Kompleksi rezidencial përbëhet nga dy ndërtesa 11-katëshe dhe katër lloje të ndryshme të apartamenteve në dispozicion për shitje. Ka apartamente njëdhomëshe, apartamente dydhomëshe, tredhomëshe dhe katërdhomëshe dupleks. Çmimi fillestar i këtyre apartamenteve fantastike fillon nga 55 mijë euro dhe madhësia e këtyre apartamenteve fillon nga 63m². Të gjitha këto apartamente kanë një derë çeliku, kuzhinë të integruar, veshje me pllaka dyshemeje, dyer dhe dritare PVC të ballkonit, dhoma me lidhje televizive dhe telefonike, dyer rrëshqitëse të ballkoneve si standard.

Kompleksi i ndërtesës është i pajisur me:

Një pishinë, një pishinë e mbyllur, një plazh privat, një park ujor, sauna, zonë dushi, fushë tenisi, dhomë me avull, tavolinë biliardo, zonë pushimi, salla e konferencave, një palestër, një park i hapur, sateliti qendror, një gjenerator për energji rezervë dhe lidhje interneti të integruar.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question