THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Apartamente sharmante për shitje në Muratpasa, Antalia

Numri i referencës: 4055

Nga €120.000 Çmimet e përditësuara 30-05-2022

4055
80m2 to 170m2
to
2 to 2
02/2022
3 km
15 km

Dhomat Madhësia Çmimi
80m2 €120.000
170m2 €175.000

Detajet

Apartamente sharmante për shitje në Muratpasa, Antalia. Ky regjion i Antalias njihet për infrastrukturën e shkëlqyer. Është afër qendrave tregtare që shesin të mira materiale, bankave, barnatoreve, poashtu edhe spitaleve dhe shkollave. Linjat e transportit janë mjaft mirë të organizuara për qasje të shpejtë dhe të lehtë në aeroport dhe stacion të autobusëve. 

Ka shumë destinacione turistike në këtë regjion si Akuariumi, Muzeu dhe plazhi i popullarizuar në Lara. Malet mahnitëse Taurus ofrojnë peisazh të bukur si dhe hiking dhe shtigje për ecje. 

Distanca nga komoditetet:

  • Distanca nga qyteti: 500 metra
  • Distanca nga plazhi: tre kilometra
  • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 15 kilometra
  • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 300 metra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Ky projekt sharmant me shumë apartamente ka opsione të ndryshme duke nisur nga 1+1 deri te 4+1 dupleks.

Dizajnerët kanë përdodur materialet më cilësore me kuzhina dhe banjo elegante. Ballkonet ofrojnë hapësirë shtesë për banim.

Ky projekt i jashtëzakonshëm i përshtatet atyre që duan të zhvendosen në Mesdheun e ngrohtë ose për ata që duan të blejnë shtëpi pushimesh. 

 

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question