Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 1
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 2
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 3
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 4
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 5
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 6
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 7
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 8
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse general - 9
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse interior - 10
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse interior - 11
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse interior - 12
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse interior - 13
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse interior - 14
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse interior - 15
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 16
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 17
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 18
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 19
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 20
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 21
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 22
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 23
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 24
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 25
Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse facility - 26

Apartamente të vendosura në një vendndodhje mahnitëse

Nga

1564
60m2 to m2
to
1 to 3
01/2023
1,5 km
110/45 km

Avsallari ndodhet në qytetin e bukur turistik të Alanias, në qytetin e Antalias. Avsallari është afër me autobus nga Alania dhe ka lidhje fantastike transporti me qytetin, plazhin dhe malet. Ka atmosferë të qetë, relaksuese dhe të përsosur për të gjitha stinët, si dhe është një shtëpi pushimesh për shumë njerëz, por edhe zonë e duhur për investime. Ujërat e detit Mesdhe kanë standardin e "Flamurit Blu". Avsallari është oazë e gjelbër dhe është e rrethuar me natyrën e maleve Taurus. 

Distanca nga komoditetet

  • Distanca nga deti: 1.5 kilometra
  • Distanca nga aeroporti i Antalias: 110 kilometra
  • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 45 kilometra
  • Distanca nga dyqanet: 250 metra

Karakteristikat e pronës

Ky kompleks mahnitës ka komoditete të shumta, që do t'ju lejojnë juve të ndiheni sikur jeni duke jetuar në një hotel të bukur me pesë yje. Aty përfshihen pishinat e brendshme dhe të jashtme, dhoma e lojërave për fëmijë, një kafene/restaurant dhe një zonë SPA me xhakuzi dhe një palestër. Blloqet e apartamenteve janë të vendosura në kopshte të bukura, të gjelbërta të cilat janë zbukuruar në mënyrë perfekte. Ka një shumëllojshmëri të madhësive të apartamenteve për të zgjedhur, që do të thotë se ky kompleks ofron diçka për të gjithë. Zona e kuzhinës me plan të hapur është vendi ideal për t'u shoqëruar dhe argëtuar me miqtë dhe familjen tuaj. Kuzhina e madhe është e dobishme, por e bukur me shumë dollapë magazinimi. Banjat e pastra janë të përfunduara me një standard të lartë dhe komplimentojnë pjesën tjetër të apartamentit në mënyrë perfekte. Atje apartamentet janë projektuar me kujdes për të maksimizuar hapësirën, por gjithashtu për të dhënë një atmosferë komode.

Karakteristikat e pronës

Dhomat e gjumit Dhomat e ndenjes Madhësia Çmimi
0 60 m2 €48.000
0 82 m2 €72.000
0 m2 €110.000
0 m2 €125.000
0 m2 €150.000
0 m2 €160.000
0 m2 €250.000


Pronat e ngjashme


Apartamente moderne të rehatshme për shitje në Oba
ID: 1612
1 km
120/35 km
Apartamente luksoze të sofistikuara në Obën mahnitëse
ID: 1611
2 km
125/35 km
Apartamentet superiore moderne në Obën e bukur
ID: 1610
2 km
120/30 km
Kompleks me apartamente të ndryshme në zonë të mirë në Avsallar
ID: 1608
1 km
130/60 km
Apartamente moderne me çmime të ulta
ID: 1606
500 m
110/45 km
Apartamente mahnitëse moderne në Oba
ID: 1605
2 km
130/40 km


Lini detajet e kontaktit dhe ne do t'ju kontaktojmë së shpejti.

KËRKO PRONËN

ABONOHUNI NË BULETININ TONË INFORMATIV