Apartamentet në Victory Garden general - 1
Apartamentet në Victory Garden general - 2
Apartamentet në Victory Garden general - 3
Apartamentet në Victory Garden general - 4
Apartamentet në Victory Garden general - 5
Apartamentet në Victory Garden general - 6
Apartamentet në Victory Garden general - 7
Apartamentet në Victory Garden general - 8
Apartamentet në Victory Garden general - 9
Apartamentet në Victory Garden general - 10
Apartamentet në Victory Garden general - 11
Apartamentet në Victory Garden general - 12
Apartamentet në Victory Garden general - 13
Apartamentet në Victory Garden interior - 14
Apartamentet në Victory Garden interior - 15
Apartamentet në Victory Garden interior - 16
Apartamentet në Victory Garden interior - 17
Apartamentet në Victory Garden interior - 18
Apartamentet në Victory Garden interior - 19
Apartamentet në Victory Garden interior - 20
Apartamentet në Victory Garden interior - 21
Apartamentet në Victory Garden facility - 22
Apartamentet në Victory Garden facility - 23
Apartamentet në Victory Garden facility - 24
Apartamentet në Victory Garden facility - 25
Apartamentet në Victory Garden facility - 26
Apartamentet në Victory Garden facility - 27
Apartamentet në Victory Garden facility - 28
Apartamentet në Victory Garden facility - 29
Apartamentet në Victory Garden facility - 30
Apartamentet në Victory Garden facility - 31
Apartamentet në Victory Garden facility - 32
Apartamentet në Victory Garden plan - 33
Apartamentet në Victory Garden plan - 34
Apartamentet në Victory Garden plan - 35
Apartamentet në Victory Garden plan - 36
Apartamentet në Victory Garden plan - 37

Apartamentet në Victory Garden

Nga

1461
81,5m2 to 105m2
to
2 to 2
12/2023
800 m
130/38 km

Kompleksi ynë i ri i apartamenteve luksoze bashkëkohore ndodhet në zonën më të kërkuar në Alania, afërsisht 10 minuta në këmbë nga plazhi i bukur i Obas. E ndërtuar sipas standardeve më të larta, është e krijuar plotësisht për një mënyrë cilësore të banimit. Të gjitha zonat thelbësore të tilla si supermarkete, spitale, farmaci, dyqane dhe restaurante janë shumë afër.

Ndodhet në zemër të qendrës së re të Alanias, që do të thotë se të gjitha objektet mund t'i arrish në këmbë, duke u ofruar banorëve një përvojë të shkëlqyeshme larg trafikut të ngarkuar.

Kompleksi do të përbëhet nga shtatë blloqe banimi katërkatëshe, 178 apartamente me planimetri të ndryshme që variojnë nga 53 m² në 140 m². Pronat janë moderne në dizajn dhe të përjetshme në stilin me një, dy, dhe tre dhoma gjumi. Këto apartamente të reja janë ideale për investim ose për shfrytëzim si pushim ose qëndrim i përhershëm pas pensionimit tuaj.

Të gjitha apartamentet janë të pajisura me materiale me cilësi të lartë rreth dyshemeve, mureve dhe në kuzhina dhe banjo. Victory Garden është një investim i shkëlqyeshëm derisa ndodhet në një sipërfaqe prej 14,900 m². Zonat shoqërore do të zbukurohen me shumë bimë, bar të gjelbër të bukur dhe një fontanë të mrekullueshme.

Llojet e apartamenteve për shitje 

 • Apartamente njëdhomëshe me hapësirë prej 53m²
 • Apartamente dydhomëshe me hapësirë prej 58m²
 • Apartamente dydhomëshe me hapësirë prej 95m²
 • Apartamente dydhomëshe dupleks me hapësirë 115m²
 • Apartamente tredhomëshe dupleks në katin e tretë dhe të katërt me hapësirë prej 140m²

Distanca

 • Distanca nga qendra e Alanias: 4.5 km
 • Distanca nga deti: 800 m
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 38 km
 • Distanca nga aeroporti i Antalias: 128 km
 • Distancë e afërt në këmbë nga tregu i së hënës në Oba

Specifikat teknike 

 • Dysheme qeramike në të gjitha dhomat e apartamenteve
 • Pjesë graniti në kuzhinë 
 • Dollapët dhe sirtarët prej druri si në kuzhinë ashtu edhe në banjo
 • Dritare PVC që ofrojnë izolim të zërit dhe nxehtësisë
 • Izolim i zërit në të gjitha muret
 • Izolimi i nxehtësisë në çati për apartamentet dupleks
 • Dyert e hyrjes prej çeliku të përforcuar
 • Dyert prej druri me cilësi të lartë në dhoma
 • Kangjella alumini dhe xhami në ballkone

Me vetëm 30 përqind pagesë paraprake, këstet janë në dispozicion për deri në 24 muaj.

Data e fillimit të ndërtimit: Prill 2021

Data e finalizimit: Prill 2023

Karakteristikat e pronës

Dhomat e gjumit Dhomat e ndenjes Madhësia Çmimi
0 81,5 m2 €165.500
0 105 m2 €179.200


Pronat e ngjashme


Pronë mahnitëse në plazh!
ID: 1561
50 m
125/30 km
Kompleks me stil francez i ndërtuar në qendrën e qytetit të Alanias
ID: 1527
300 m
120/30 km
Utopia në Oba me një larmi apartamentesh
ID: 1495
850 m
130/37 km
Apartamente të qeta pranë qendrës së qytetit
ID: 1484
3 km
130/35 km
Kompleks ultra luksoz
ID: 1481
1.5 km
145/25 km
Apartamente për shitje në Botanic Garden
ID: 1472
400 m
135/35 km


Lini detajet e kontaktit dhe ne do t'ju kontaktojmë së shpejti.

KËRKO PRONËN

ABONOHUNI NË BULETININ TONË INFORMATIV