THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Kompleks mahnitës

Numri i referencës: 1664

Nga €157.000

1664
81m2 to 313m2
to
1 to 5
05/2024
300
110/60km

Dhomat Madhësia Çmimi
81m2 €157.000
109m2 €187.000
183m2 €275.000
157m2 €251.000
183m2 €275.000
313m2 €380.000

Detajet

Kompleksi mahnitës i "një lloji të veçantë" në Turkler ka apartamente, vila dhe shtëpi qyteti në një vend fantastik. Summer Home ka kënaqësinë t'ju ofrojë pamje ekskluzive të një prej projekteve më prestijgioze në gjithë regjionin. Ky projekt do t'ua jap luksin e jetës në një dimension tjetër. Turkler ndodhet 15 kilometra larg Alanias. Turkler është i ngarkuar tashmë për shkak të ndërtimeve në fazën e hershme. Blerja këtu ju jep potencial për kthim të lartë në investimin tuaj fillestar.

Ky kompleks fantastik do t'ju përshtatet atyre që kërkojnë shtëpi pushimesh në një vend mahnitës, për ata që duan të zhvendosen këtu dhe për investitorët që duan të investojnë në një vend elitar.

Arkitektura është thjesht mahnitëse, me karakteristika moderne në të gjitha aspektet e dizajnit. Ky projekt i bukur ka shumë karakteristika ekskluzive me qasje në zonën e plazhit privat vetëm 300 metra larg. Do të ketë shërbim të udhëtimit çdo një orë për në plazh.

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga qyteti: 15 kilometra
 • Distanca nga plazhi: 300 metra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 110 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 60 kilometra
 • Distanca nga qyteti i vjetër i Sides: 40 kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketi: 250 metra.

Pse ju duhet të blini këtu? 

Ky projekt sharmant ka potencialin ta ndryshojë jetën tuaj. Ofron luks të pashembulltë, estetikë moderne dhe infrastrukturë mahnitëse. Zona totale e kompleksit është 76000 m² me shumë apartamente ultra-luksoze, suita, vila me stil dhe vla gjashtëdhomëshe. Këtu ka disa zgjedhje për akomodim. Çdo detaj është dizajnuar me kujdes. Kuzhinat janë elegante, poashtu edhe banjot. Arkitektët kanë dizajnuar çdo apartament të jetë më i madh se mesatarja dhe të kenë ballkone të mëdha.

Zona e jashtme është mjaft e bukur me disa hapësira argëtimi për dëshirën tuaj:

 • shumë pishina (disa private për shtëpitë e qytetit)
 • parqe ujore për të rritur dhe fëmijët
 • një luna park
 • kënde lojërash për fëmijët
 • dyqane
 • vend patinazhi në akull
 • zona për joga
 • kafene për pishina
 • salla për tenis, basketboll dhe volejboll
 • kinema e hapur.

Ka edhe një hapësirë natyrale të gjelbër prej 20,000m², e cila është e mbushur me plantacione portokajsh, zona për ecje, kopsht, etj.

Hoteli me pesë yje do të jetë ekskluziv me koncept. Do të ketë të gjitha komoditetet që ju prisni nga një hotel i klasit botëror, ku banorët do ta kenë avantazhin e një kosto nominale.

Ky projekt ofron mundësi fantastike për stil të jetës dhe ka nevojë të shihet për t'u besuar.

 

 

 

Komoditetet

 • Spa
Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question