THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Konakli

8 rezultatet
€110.000

60 m²

Apartamente elegante dhe moderne për shitje në Konakli

€60.000

49 m²

Apartamente bashkëkohore në Konakli

€76.000

55 m²

Apartamente mahnitëse dhe moderne në Payaller

€255.000

91 m²

Shtëpi qyteti elegante dhe moderne në Konakli

€1.650.000

520 m²

Vilë pesëdhomëshe në kompleks të famshëm dhe luksoz, Konakli

€329.000

200 m²

Vilë luksoze private në Konaklin mahnitës, Payallar

€120.000

55 m²

Apartamente me dizajn unik në Konakli

€325.000

89 m²

Apartamente luksoze me pamje panoramike të detit në një zonë të qetë në Alania

Chat
Ask a question