THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Prona në breg të detit për shitje në Kargicak, Alania

Numri i referencës: 1397

Nga €210.000 Çmimet e përditësuara 29-06-2022

1397
62m2 to 111m2
to
1 to 2
09/2021
20 m
25 km

Dhomat Madhësia Çmimi
62m2 €210.000
111m2 €340.000

Detajet

Ajo që e bën kaq të dëshirueshëm këtë projekt është numri i komoditeteve të tij, projekti arkitektonik dhe distanca deri në plazh.

Pronat në breg të detit në Kargicak, Alania

Kjo kryevepër e re arkitekturore ndodhet në vendpushimin bregdetar Kargicak, i cili është hapi i parë për një jetë luksoze në vijën bregdetare të detit Mesdhe. Kjo zonë është në periferi të Alanias, por le të mos ju shqetësojë pasi është rreth 15 kilometra larg. Kargicak ka një zonë të vogël me dyqane, supermarkete, farmaci dhe ATM. Aeroporti i ri Gazipasa është vetëm 15 kilometra larg, gjë që e bën këtë projekt më të përshtatshëm. Ka shumë bare në plazh, me mundësi të marrësh me qira shezllone dhe çadra. Gjithashtu, banorët këtu mund të shijojnë sporte ujore. Nëse jeni duke kërkuar për një shtëpi të re në një ambient të qetë të rrethuar nga natyra, Kargıcak është vendi i duhur për ju. Gjithashtu, ju keni një shans për të bërë shëtitje sa herë që dëshironi.

Karakteristikat e përgjithshme të këtij projekti spektakolar

  • Të gjithë banorët do të kenë qasje në plazhin privat.
  • Dy pishina të hapura noti (për apartamente dupleks).
  • Në të gjitha apartamentet, tavanet janë të larta 3.2 metra.

Kompleksi i klasit premium me infrastrukturën e një pallati të nivelit të lartë me dy blloqe pesëkatëshe është në një sipërfaqe prej 6.852 m2. Gjithashtu, është vetëm 30 metra larg shëtitores, plazheve me rërë dhe një restauranti të njohur për peshqit.

Llojet e apartamenteve

Blloki 1:

Apartamente 1+1 - 62 m2

Dy, apartamente 1+1 me një tarracë (69 m2)

Shtatëmbëdhjetë, apartamente 2+1 

Një, apartament 2+1 dupleks me një pishinë private (130 m2)

Një, apartament dupleks 3+1 me pishinë private (291 m2)

Një, apartament dupleks 4+1 me pishinë private (261 m2)

Blloki 2:

Gjashtë, apartamente 1+1 

Dy, apartamente 1+1 me një tarracë (69 m2)

Gjashtëmbëdhjetë, apartamente 2+1 

Një, apartament 3+1 (165 m2)

Katër, apartamente dupleks 2+1 me një pishinë private

Një, apartament dupleks 3+1 me pishinë private (270 m2).

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Prona të ngjashme


Chat
Ask a question