THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Pronat në Qipro

54 rezultatet
€100.500

65 m²

Apartamente klasi pranë bregdetit me dizajn luksoz në Kyrenia, Qipro

€54.300

42 m²

Apartamente të mrekullueshme në një vend të shkëlqyer buzë detit në Esentepe

€135.650

83 m²

Apartamente të këndshme me stil në Esentepe

€87.200

69 m²

Projekt pranë plazhit me dizajn ultra-luksoz në Qipro të Veriut

€218.550

155 m²

Shtëpi qyteti elitare dupleks me pamje të përsosur të detit dhe maleve në Kyrenia, Qipro

€55.000

41 m²

Apartamente të këndshme në Famagusta

€51.500

49 m²

Apartamente për shitje në një kompleks me pishinë të madhe në Famagusta

€82.500

75 m²

Apartamente të këndshme pranë Famagustas

€159.000

85 m²

Apartamente bregdetare në Esentepe, Qipro

€240.500

144 m²

Shtëpi praktike dhe luksoze në Girne/Kyrenia

€165.000

115 m²

Apartament bregdetar në rishitje në Esentepe

€75.000

72 m²

Apartamente në Famagusta me dhjetë pishina

Chat
Ask a question