THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Pronat në Turqi

477 rezultatet
€190.000

75 m²

Apartamente për shitje në Botanic Garden

€2.250.000

270 m²

Vilë e mrekullueshme me pamje të bukur dhe vendndodhje të përsosur në Alania

€205.000

84 m²

Apartamentet në Victory Garden

€167.000

81 m²

Kompleks mahnitës

€88.000

50 m²

Apartamente moderne të rrethuara nga natyra në Alania, Kestel

€150.000

63 m²

Apartamente inovative me dizajn luksoz në Kestel

€82.000

50 m²

Apartamente moderne dhe elegante për shitje në Demirtas

€171.363

57.8 m²

Apartamente mahnitëse në Alanian e bukur

€90.000

75 m²

Apartamentet tona të mëdha për shitje në rezidencën Pi

€69.500

55 m²

Apartamente të këndshme për shitje në Turkler

€399.000

129 m²

Projekt i ri mahnitës pranë plazhit Kleopatra

€280.000

255 m²

Vilë mahnitëse private me pamje panoramike nga dritaret në Kargicak

Chat
Ask a question