THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Vila luksoze në një rrethinë të qetë dhe të gjelbër në Belek, Antalia

Numri i referencës: [SOLD]3511

Nga €138.000

[SOLD]3511
170m2 to 238m2
to
3 to 3
2018
1.5 km
50 km

Dhomat Madhësia Çmimi
170m2 €138.000
238m2 €160.000

Detajet

Pse ne ua sygjerojmë juve këto vila? 

  • Resorte luksoze golfi
  • Vendndodhje atraktive
  • Komoditete të pasura shoqërore.

Vila luksoze që ofrojnë zonë të gjerë banimi dhe pishinë private në një rrethinë të qetë dhe të gjelbër në Belek, Antalia 

Këto vila luksoze ndodhen në një oazë golfi në Belek, Antalia. Të rrethuar nga kurset e golfit, këtu, ju do ta gjeni veten të "zhytur" në ëndrrat e golfit derisa shijoni klimën e mrekullueshme. Për ata që pëlqejnë stilin luksoz të jetës, Beleku është vend luksoz dhe i përshtatshëm, me një standard të lartë të restauranteve, hoteleve, SPA-ve dhe plazheve, me një distancë të vogël nga Antalia. Për më shumë parku më i ri dhe më i madh i Turqisë me ujë, delfinariumi dhe parku zbavitës janë afër banimit. 

Këto vila janë ndër opsionet më të mira për ata që presin më të mirën, kur presin për një shtëpi pushimi, banim të përhershëm ose duan të investojnë në pasuri të paluajtshme! 

Karakteristikat e përgjithshme të këtij kompleksi luksoz në Belek, Antalia 

Ky resort me pesë yje përfshin dy blloqe dhe dy lloje të vilave të gjera për shitje: vilat 4+1 me hapësirë prej 170㎡, me tre banjo dhe dy ballkone, vila 5+1 me hapësirë prej 238㎡,me tre banjo dhe tre ballkone. 

Brenda kompleksit rezidencial të klasit të lartë ka komoditete: pishinë e jashtme me rrëshqitje, kopsht, pishinë e mbyllur, banjo turke dhe shtigje për joga, zona pushimi, kopsht fëmijësh, salla basketbolli dhe tenisi, palestër, restaurant, sauna, siguri 24/7, mirëmbajtës dhe të tjera. 

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Chat
Ask a question