THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Vilat në Turqi me pishinë private

12 rezultatet
€255.000

91 m²

Shtëpi qyteti elegante dhe moderne në Konakli

€385.000

250 m²

Vila mahnitëse deluks në dispozicion në Belekun mahnitës

€1.200.000

385 m²

Vilë pesëdhomëshe private ultra-luksoze në Kargicak

€190.000

138 m²

Apartamente dydhomëshe të gjera në Esentepe

€445.000

90 m²

Shtepiza në Esentepe

€1.281.500

289 m²

Vila VIP të jashtëzakonshme në Buyukcekmece

€750.000

265 m²

Vila luksoze në Buyukcekmece

€400.000

220 m²

Prona të reja për shitje në Kargicak

€1.995.000

575 m²

Vila tejet të mëdha pranë bregdetit në Stamboll

€245.300

220 m²

Vilat me pamje mahnitëse në një pjesë të qetë në Qipro

€219.890

144 m²

Vilat luksoze me pamje mahnitëse të Mesdheut në Alania

€269.000

287 m²

Vila luksoze të rrethuara nga natyra e gjelbër në Fethiye

Chat
Ask a question