THIRRNI TANI +90 242 511 99 98 MOBIL +90 538 888 16 16 GJENI NJË PRONË

Vilë 4+1 me pishinë private në një zonë të qetë dhe të gjelbër të Belek, Antalia

Numri i referencës: 3509

Nga €650.000

3509
210m2 to 210m2
to
3 to 3
2017
2 km
40 km

Dhomat Madhësia Çmimi
210m2 €650.000

Detajet

Pse ne e sygjerojmë këtë vilë? 

  • Zonë e gjerë banimi.
  • Mjedis i qetë dhe i gjelbër 
  • Pishinë private.

Vila dupleks katërdhomëshe ofron rrethinë të bukur natyrore dhe pishinë private në një vendndodhje të mirë të Belek, Antalia 

Vila e këndshme me katër dhoma gjumi ndodhet në një vend të sigurtë dhe me stil në Belek, Antalia. Vetëm disa minuta larg nga qendra e qytetit dhe deti i kristaltë nuk është larg. Kjo vilë me çmim të volitshëm ka një zonë prej 210 m2, përfshirë dhomën e ndenjes, kuzhinën, katër dhoma gjumi, tre banjo dhe tre ballkone. Për më shumë, sauna brenda shtëpisë do të shtojë kënaqësinë në pushimet tuaja, duke tërhequr rehati dhe luks. 

Karakteristikat e përgjithshme të kësaj vile në Belek/Antalia 

Pronari i vilës mund të përfitojë nga shumë karakteristika si pishina, pishina për fëmijë, sauna, banjo turke, nxemje në dysheme, parking privat, satelit televiziv, kamera sigurie dhe më shumë. Të gjitha orenditë dhe teknika e bardhë janë të përfshira në çmim.

Komoditetet

Pyesni agjentin

Lloji i turit

Chat
Ask a question