PASKAMBINK DABAR +90 242 511 99 98 MOBILUS +90 538 888 16 16 RASTI NEKILNOJAMĄ TURTĄ

Europos triatlono taurė jau čia!

Pirmoji Europos triatlono taurės diena Alanijoje, Antalijoje, buvo baigta. Organizacija, kurią organizavo Europos triatlono sąjunga (ETU), Turkijos triatlono federacija ir Alanijos savivaldybė, taip pat padedant Alanijos rajono vadovybei, Galip Darı paplūdimyje prasidėjo Europos triatlono taurė.

Paskutinėje pirmosios dienos kategorijoje, kuri buvo elitinės moterys; buvo padaryta tūkstantis penki šimtai metrų plaukimo, 40 kilometrų dviračių ir 10 kilometrų bėgimo etapų. Pirmąją vietą iškovojo Yuliya Yelistratova iš Ukrainos, antrąją vietą iškovojo Roksana Slupek iš Lenkijos, o trečiąją vietą laimėjo Emmie Charayron iš Prancūzijos.

Jaunų moterų kategorijoje sportininkės varžėsi 750 metrų plaukimo, 20 kilometrų dviračių ir 5 kilometrų bėgimo etapuose. Pirmąją vietą iškovojo Marie Horn iš Vokietijos, antrąją vietą iškovojo Alevtina Stetsenko iš Rusijos, o trečiąją vietą užėmė Lili Matyus iš Vengrijos.

Organizacija baigsis rugsėjo 29 d. su sprinto distancijos amžiaus grupėmis, jaunučių ir elito vyrų lenktynėmis.