Pracuj z nami

Chcesz dołączyć do najlepszej agencji nieruchomości w Turcji?

Summer Homes Real Estate obsługuje klientów z krajów na całym świecie. Nasz zespół mówi

9 różnych języków, w tym angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, arabski, perski, chiński, holenderski, szwedzki i oczywiście turecki.

Poszukujemy niedoświadczonych i chętnych do współpracy pracowników. Nie martw się, zapewnimy szkolenie. Nasz wielokulturowy zespół składa się z zespołu 16 różnych krajów i wciąż się rozwija.

Poszukujemy osób do pracy w naszych biurach w Konyaalti/Antalya, Alanyi (nasza główna siedziba) i innych miastach do przyszłych projektów. Możesz zgłosić się do naszej firmy, aby doświadczyć międzynarodowego handlu z przyjaznymi ludźmi z różnych kultur.

1. Arabsko, angielsko i ewentualnie tureckojęzyczni agenci nieruchomości

2. Szwedzko, angielsko i potencjalnie tureckojęzyczni agenci nieruchomości

3. Agenci nieruchomości mówiący po chińsku, angielsku i potencjalnie po turecku

4. Agenci nieruchomości mówiący po niemiecku, angielsku i potencjalnie po turecku

5. Agenci nieruchomości mówiący po angielsku i turecku

6. Rosyjsko, angielsko i ewentualnie tureckojęzyczni agenci nieruchomości

Należy pamiętać, że wszystkie te aplikacje są przeznaczone głównie dla naszych biur w Alanyi i Antalyi.

Potrzebne umiejętności:

• Doświadczenie na rynku nieruchomości nie jest konieczne, ale preferowane.

• Wnioskodawcy muszą biegle posługiwać się dwoma językami, z których preferowany jest angielski.

• Musisz być aktywnym graczem zespołowym.

• Zorientowany na cel i ambitny.

• Musi być zainteresowany długoterminową współpracą z nami.

• Wnioskodawcy muszą posiadać podstawową wiedzę na temat korzystania z Internetu, Windows i aplikacji poczty elektronicznej.

• Elastyczne godziny pracy.

• Wynagrodzenie + Prowizja + Bonus

Poszukujemy redaktora płci żeńskiej lub męskiej, który zna jeden z języków holenderskiego, francuskiego, rosyjskiego, szwedzkiego, niemieckiego, perskiego, arabskiego i chińskiego.

Główne obowiązki i odpowiedzialność:

• Umiejętność tłumaczenia treści z języka angielskiego na własny język.

• Aby przeglądać, edytować, sprawdzać i przesyłać wewnętrzne i zewnętrzne tłumaczenia naszych stron internetowych.

• Udostępnianie treści na naszych platformach społecznościowych.

• Pracować w pełnym wymiarze godzin przy biurku w naszej siedzibie w Antalyi lub Alanyi.

Wymagane tło;

• Biegła znajomość języków obcych.

• Perswazyjne umiejętności pisania i gramatyki.

• Rozwiązuj problemy.

Zadania i obowiązki:

• Pracować w pełnym wymiarze godzin w naszej siedzibie w Alanyi.

• Preferowany jest tytuł licencjata w Wielkiej Brytanii.

Jeśli biegle posługujesz się jednym z tych języków, nie wahaj się z nami skontaktować.