Apartamentet në Victory Garden

Alanya - Oba

Nga Shitur

ID: 1461
Dhjetor 2023
800m
130km/38km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
2+1 dp 100 m² 2 Shitur

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Barbekju
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna

Përshkrim

Kompleksi ynë i ri i apartamenteve luksoze bashkëkohore ndodhet në zonën më të kërkuar në Alania, afërsisht 10 minuta në këmbë nga plazhi i bukur i Obas. E ndërtuar sipas standardeve më të larta, është e krijuar plotësisht për një mënyrë cilësore të banimit. Të gjitha zonat thelbësore të tilla si supermarkete, spitale, farmaci, dyqane dhe restaurante janë shumë afër.

Ndodhet në zemër të qendrës së re të Alanias, që do të thotë se të gjitha objektet mund t'i arrish në këmbë, duke u ofruar banorëve një përvojë të shkëlqyeshme larg trafikut të ngarkuar.

Kompleksi do të përbëhet nga shtatë blloqe banimi katërkatëshe, 178 apartamente me planimetri të ndryshme që variojnë nga 53 m² në 140 m². Pronat janë moderne në dizajn dhe të përjetshme në stilin me një, dy, dhe tre dhoma gjumi. Këto apartamente të reja janë ideale për investim ose për shfrytëzim si pushim ose qëndrim i përhershëm pas pensionimit tuaj.

Të gjitha apartamentet janë të pajisura me materiale me cilësi të lartë rreth dyshemeve, mureve dhe në kuzhina dhe banjo. Victory Garden është një investim i shkëlqyeshëm derisa ndodhet në një sipërfaqe prej 14,900 m². Zonat shoqërore do të zbukurohen me shumë bimë, bar të gjelbër të bukur dhe një fontanë të mrekullueshme.

Llojet e apartamenteve për shitje 

 • Apartamente njëdhomëshe me hapësirë prej 53m²
 • Apartamente dydhomëshe me hapësirë prej 58m²
 • Apartamente dydhomëshe me hapësirë prej 95m²
 • Apartamente dydhomëshe dupleks me hapësirë 115m²
 • Apartamente tredhomëshe dupleks në katin e tretë dhe të katërt me hapësirë prej 140m²

Distanca

 • Distanca nga qendra e Alanias: 4.5 km
 • Distanca nga deti: 800 m
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 38 km
 • Distanca nga aeroporti i Antalias: 128 km
 • Distancë e afërt në këmbë nga tregu i së hënës në Oba

Specifikat teknike 

 • Dysheme qeramike në të gjitha dhomat e apartamenteve
 • Pjesë graniti në kuzhinë 
 • Dollapët dhe sirtarët prej druri si në kuzhinë ashtu edhe në banjo
 • Dritare PVC që ofrojnë izolim të zërit dhe nxehtësisë
 • Izolim i zërit në të gjitha muret
 • Izolimi i nxehtësisë në çati për apartamentet dupleks
 • Dyert e hyrjes prej çeliku të përforcuar
 • Dyert prej druri me cilësi të lartë në dhoma
 • Kangjella alumini dhe xhami në ballkone

Me vetëm 30 përqind pagesë paraprake, këstet janë në dispozicion për deri në 24 muaj.

Data e fillimit të ndërtimit: Prill 2021

Data e finalizimit: Prill 2023

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamentet në Victory Garden plan - 37

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Apartamente Premium në zonën e kërkuar të Mahmutlar #1863

Ky bllok mahnitës bashkëkohor i banesave është projektuar për të tërhequr familjet moderne që kërkojnë stil, elegancë dhe thjeshtësi të jetesës.

 • Alanya
 • 83m² - 163m²
 • 2+1 - 4+1
Nga €279 500
Apartamente të shkëlqyera me pamje nga deti për shitje në Turkler #1850

Kompleks i mrekullueshëm me kopsht dhe duplekse në çati të disponueshme. Peizazhe të shkëlqyera, pamje nga deti, pamje malore. Pishina të mëdha, xhakuzi, plazh privat

 • Alanya
 • 48m² - 160m²
 • 1+1 - 1+1 dp
Nga €145 000
Apartamente të mrekullueshme, moderne në qendër të qytetit të Alanya #1834

Apartamente luksoze me dy dhoma gjumi. Disa duplekse të disponueshme, pajisje të mrekullueshme. Pranë plazhit. Palestra e pajisur mirë dhe një pishinë e bukur

 • Alanya
 • 46m² - 90m²
 • 1+1 - 2+1 dp
Nga €198 000
Apartamente moderne dhe elegante në Avsallar #1813

Kompleks mahnitës në Avsallar. Suita një, dy dhe tredhomëshe dhe duplekse. Qendra fantastike.

 • Alanya
 • 48m² - 130m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €130 000
Apartamente luksoze të stilit të resortit në qendër të Alanias #1778

Afër të gjitha komoditeteve, linjave të transportit, brenda një distance në ecje nga plazhi i famshëm Kleopatra, këto apartamente do të jenë tejet të kërkuara.

 • Alanya
 • 50m² - 82m²
 • 1+1 - 1+1 dp
Nga €195 000
Apartamente moderne dhe luksoze në Tosmur #1775

Tosmuri ka një infrastrukturë të shkëlqyer dhe linja të mrekullueshme transporti. Apartamente luksoze me shumë komoditete.

 • Alanya
 • 55m² - 200m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €189 000
Apartamente elegante dhe luksoze në Mahmutlar #1729

Ky është një vend shumë i popullarizuar për blerësit e huaj dhe vendosur shkaku i linjave mirë të organizuara të transportit dhe infrastrukturës.

 • Alanya
 • 70m² - 140m²
 • 1+1 - 2+1 dp
Nga €279 000
Apartamente mahnitëse me pamje nga deti në Kestel #1718

Kesteli është një fshat i këndshëm në lindje të Alanias dhe është i qetë. Apartamentet kanë pamje moderne, të pastërt dhe të freskët dhe janë dizajnuar për t'ju përshtatur blerësve që duan shtëpi pushimesh në një zonë natyrale.

 • Alanya
 • 55m² - 140m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €128 000