Prona në Turqi

926 properties

Këto apartamente elegante janë të vendosura në Oba, Alanya. Dy blloqet me katër kate ofrojnë apartamente me një dhe dy dhoma gjumi.

 • Alanya
 • 51m² - 125m²
 • Apartament
 • 1+1 - 2+1 dp
Nga €143 000

Projekti; sheshe të bollshme që të lënë pa frymë, restorante të shquara, kafene në një ndalesë shijesh, një pazar me marka prestigjioze, kulturë-art.

 • Istanbul
 • 110m² - 332m²
 • Apartament
 • 2+1 - 5+1 dp
Nga €731 000

Këto apartamente mahnitëse ndodhen në Kucukcekmece, Stamboll. Blloqet me pesë kate ofrojnë apartamente me një, dy, tre dhe katër dhoma gjumi.

 • Istanbul
 • 79m² - 230m²
 • Apartament
 • 1+1 - 4+1
Nga €429 000

E vendosur në Başakşehir, në një komunitet banimi me porta të sigurta, kjo vilë luksoze është vendi i përsosur për një jetë të gjatë.

 • Istanbul
 • 274m²
 • Vilë
 • 4+1
€446 000

Rishitje Apartament Antalya, Belek

 • Antalya
 • 150m²
 • Vilë
 • 4+1 dp
€625 000

Projekti ndodhet në anën aziatike të Stambollit, në zonën Suluntepe të Pendik, vetëm pak minuta larg nevojave dhe objekteve të përditshme.

 • Istanbul
 • 63m² - 110m²
 • Apartament
 • 1+1 - 3+1
Nga €81 000

Kompleksi ndodhet në Kumburgaz, një lagje moderne bregdetare e Buyukcekmece dhe ofron pamje panoramike të detit 360 gradë.

 • Istanbul
 • 147m² - 192m²
 • Apartament
 • 2+1 - 3+1
Nga €147 000

Projekti i vilës ndodhet në lagjen Pendik të Stambollit. Vilat kanë tarraca të bollshme me pamje të mrekullueshme të peizazheve piktoreske.

 • Istanbul
 • 192m² - 255m²
 • Vilë
 • 3+1 - 4+1
Nga €728 000

Projekti ndodhet në zonën Büyükcekmece, 1.3 km nga bregu, pasi ka pamje direkte nga deti, i cili ju ofron rehati psikologjike.

 • Istanbul
 • 190m² - 220m²
 • Apartament
 • 3+1 dp - 5+1 dp
Nga €380 000

Belek është i famshëm për hotele luksoze me pesë yje, fusha masive golfi, banja termale, arkitekturë moderne dhe objekte turistike.

 • Antalya
 • 280m²
 • Vilë
 • 4+1 dp
€670 000

Projekti ndodhet në lagjen Pendik dhe ofron pamje mahnitëse të detit Marmara dhe pyjeve të harlisur përreth.

 • Istanbul
 • 106.28m² - 186.22m²
 • Apartament
 • 1+1 - 3+1
Nga €227 000

Belek është i famshëm për hotele luksoze me pesë yje, fusha masive golfi, banja termale, arkitekturë moderne dhe objekte turistike.

 • Antalya
 • 55m² - 165m²
 • Apartament
 • 1+1 - 4+1 dp
Nga €195 000