Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar

Alanya - Mahmutlar

Nga €119 500

ID: Z26
Janar 2007
50m
28km/140km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 65 m² 1 €119 500

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë
Pyetni përfaqësuesin
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar facilities - 33

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€115 000
Apartamente të bukura në vend të qetë, të qetë në Gazipasa #1905

Vend i qetë me apartamente mahnitëse në një zonë të qetë. Objektet në vend përfshijnë një pishinë dhe një zonë tarracë.

 • Alanya
 • 41m² - 106.5m²
 • 1+1 - 1+1 dp
Nga €79 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #J25

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €123,000

 • Alanya
 • 85m²
 • 2+1
€123 000
Apartamente të mrekullueshme me pamje nga deti në Desirable Payaller Alanya #1870

Apartamente fantastike me pamje nga deti në Desirable Payaller Alanya me prona dupleks me dy dhoma gjumi në dispozicion palestër të madhe të pajisur mirë afër plazheve

 • Alanya
 • 106m²
 • 2+1
€119 000
Apartamente luksoze elegante për shitje në Kargicak Alanya #1865

Apartamente dhe vila luksoze elegante për shitje në Kargicak Alanya kompleks i madh vendndodhje unike pajisje fantastike pishinë palestër

 • Alanya
 • 63m² - 165m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €117 175