Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente të bukura moderne të vendosura në Mezitli, Mersin

Mersin - Mezitli

Nga €61 000

ID: 33009
Dhjetor 2023
290m
95km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 54 m² €61 000
2+1 Apartament 64 m² €77 000

Karakteristikat e pronës

 • Gjenerator
 • Alarm zjarri
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Parkim i hapur i makinave
 • Basketboll

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

3 Shkolla

18 Restorant

1 Spitali

18 Tregu

4 Parku

Përshkrim

Mezitli ndodhet buzë Detit Mesdhe, 30 minuta nga qyteti i Mersinit. Ky qark bregdetar është i popullarizuar nga turistët për disa arsye. Plazhet me rërë të imët janë të bukur, dhe kompleksi është 2 minuta nga plazhi publik Tece. Për një përvojë plazhi, por me përfitimin e shtuar të një zone të pyllëzuar, banorët mund të shkojnë më në lindje përgjatë bregdetit në parkun natyror Mersin Yuzuncu Yıl, i cili është 10 minuta larg. Këto apartamente janë një mundësi ideale për individët ose ata me familje të vogla, veçanërisht si një shtëpi pushimi. Sidoqoftë, nëse rezidenca do të jetë gjatë gjithë vitit, është e dobishme të dini se kolegji TED Mersin është 2.7 km nga prona.

Largësia nga lehtësitë

 • Largësia nga qyteti: 16 km
 • Largësia nga plazhi: 350 m
 • Largësia nga aeroporti: 105 km
 • Largësia nga zona tregtare: 150 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky kompleks apartamentesh përbëhet nga dy blloqe me lartësi katërmbëdhjetë kate. Apartamentet janë një dhomë gjumi me një tualet dhe dy ballkone ose dy dhoma gjumi me dy tualete dhe tre ballkone. Ekzistojnë konfigurime të ndryshme në varësi të pozicionit brenda bllokut. Dru dhe pllaka me cilësi të lartë ofrojnë ambiente të brendshme elegante. Objektet përfshijnë parkim të hapur të makinave dhe një zonë basketbolli.

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente të bukura moderne të vendosura në Mezitli, Mersin plan - 25

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme