Vilë e mrekullueshme me pamje të bukur dhe vendndodhje të përsosur në Alania

Kargicak - Alanya

€4 000 000 Përditësimi i fundit: 7 Dita

ID: 1278
Qershor 2021
1.5km
25km

Përshkrim

Pse ne e sygjerojmë këtë vilë?

 • Pamje e mrekullueshme dhe e përsosur
 • E gjerë dhe private 
 • Mjedis i bukur. 

Vila private në Alania me pamje të përsosur të detit dhe maleve Taurus

Kjo vilë e bukur private ndodhet në një kodër private të gjelbër afër maleve Taurus në fshatin e qetë piktoresk të Kargicakut vetëm 1.5 kilometra nga qendra. Dyqanet, marketet, restaurantet, klinikat ndodhen në këtë zonë. Është një vilë me ndërtim të hapur në një sipërfaqe prej 680 m2. Nga prona, ju keni pamje të mrekullueshme të detit Mesdhe dhe maleve. Ju mund ta shijoni pamjen e bukur të kopshtit çdo ditë dhe çdo natë. Ndodhet mes dy hoteleve të mëdha të Alanias, që garanton mjedis të sigurtë. 

Karakteristikat e kësaj vile të veçantë me vendndodhje të përsosur në Alania, Turqi

Pronarvt e kësaj vile të bukur mund ta shijojnë rehatinë maksimale të jetesës falë zgjedhjes së materialeve cilësore dhe teknikës për ndërtim. Kjo shtëpi përputhet me të gjitha standardet teknike me teknologjinë e fundit si nxemje nën dysheme, izolim dhe ventilim. Hapësira e madhe e banimit e kësaj vile tredhomëshe ekskluzive është 270 m². Natyrisht, ju mund ta shijoni këtë pamje të bukur panoramike të pishinës private gjatë verave të gjata. Një garazh dhe një parking janë poashtu në dispozicion. 

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Vilë 4 270 €4 000 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Shtetësia
 • Gjenerator
 • Parking privat
 • Alarm zjarri
 • Ngrohje në dysheme
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje e natyrës
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Alarmi
 • Pamje nga deti
 • Pishinë
 • Kopshti
 • Kondicioner
 • Mallra të bardha
 • Mobilje

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin

Vilë e mrekullueshme me pamje të bukur dhe vendndodhje të përsosur në Alania Planifikoni - 18

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme