Apartamente dhe vila moderne të volitshme në Altintas

Antalya - Altintas

Nga €200 000

ID: 4091
Nëntor 2023
7km
4km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 46 m² 1 €200 000
2+1 69 m² 1 €245 000
3+1 dp 138 m² 3 €395 000
3+1 111 m² 2 €450 000
4+1 dp 205 m² 3 €820 000

Karakteristikat e pronës

 • Pjergullat
 • Garazh parkimi
 • Kopsht privat
 • Banjo en-suite
 • Pishinë për fëmijë
 • Rrëshqitje uji
 • Parking privat
 • Banjo turke
 • Alarm zjarri
 • Ngrohje në dysheme
 • Kamera
 • Siguria
 • Alarmi
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kinema
 • Sauna
 • Palester
 • Tenis
 • Basketboll
 • Futbolli
 • Kopshti

Përshkrim

Këto apartamente dhe vila moderne dhe të volitshme në Altintas, Antalia janë tani për shitje. Ky kompleks i ri përfaqëson vlerë të shkëlqyer për paratë tuaja dhe tërheq shumë blerës. Altintasi është një zonë e re për të blerë dhe ofron shumë shtëpi elitare dhe prestigjioze. Blerësit janë të joshur nga infrastruktura e shkëlqyer e Altinasit, linjat superiore të transportit dhe afërsisë me plazhet.

Kjo vendndodhje është pranë aeroportit, që mundëson transfer të shpejt në shtëpinë tuaj për pushime apo për t'u zhvendosur përherë këtu. Kompleksi nuk është larg autostradës D400 që lidh të gjitha qytezat kryesore, qytetet dhe destinacionet turistike pranë kësaj rruge. Poashtu, nënkupton se linjat e rregullta të autobusëve dhe taksive janë në dispozicion.

Ka disa qendra tregtare mahnitëse dhe një IKEA në këtë zonë të Antalias dhe shumë dyqane lokale dhe markete që shesin produkte bazike. Antalia është e njohur si vend për pushime për shkak të plazheve dhe detit të pastër, peisazhit të maleve Taurus, muzeve, akuariumit dhe vendeve arkeologjike pranë jush. 

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga plazhi: shtatë kilometra
 • Distanca nga qyteza kryesore: 16 kilometra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: katër kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 900 metra.

Karakteristikat e vilave dhe apartamenteve

Ky kompleks i madh dhe modern (112,669m²) përbëhet nga dhjetë vila mahnitëse dhe bashkëkohore si dhe nga 126 apartamente të bukura. Dizajni i kompleksit është i fokusuar në hapësirën e jashtme. Andaj, blloqet e apartamenteve dhe vilave janë të rrethuara nga terrenet sportive dhe kopshtet natyrale. E gjithë kjo që ju të ndiheni në natyrë sikurse në parajsë.

Apartamentet janë mahnitëse dhe u përshtaten çifteve dhe familjeve që duan shtëpi elegante dhe të mëdha. Ju mund të zgjedhni shumë opsione, nga apartamentet njëdhomëshe deri tek apartamentet tredhomëshe. Nga këto, ju mund të zgjedhni edhe duplekse, kuzhina të hapura me dhomat e ndenjes ose të keni kuzhinën e ndarë. Zgjedhja është e juaja varësisht buxhetit dhe kërkesave tuaja.

Secili apartament është dizajnuar për të krijuar mjedis modern, me ballkone të mëdha dhe dritare që kanë pamjet nga pishina dhe kopshtet. Të jetosh këtu ju ofron rehati, natyrë dhe luks. Shumë kuzhina janë të pajisura me pajisjet për nevojat tuaja të gatimit duke pasur në dispozicion furrë, aspirator dhe ventilator. Banjot bashkëkohore kanë sanitari të llojit Vitra-Artema.

Vilat janë shumë të kërkuara dhe kanë çmime konkuruese. Ato janë gjysmë të ndara me katër dhoma të mëdha gjumi. Ka tre kate me katër ballkone. Sikurse apartamentet, të gjitha pajisjet dhe orenditë janë të brendeve të njohura dhe janë të cilësisë së lartë.

Qendrat janë mahnitëse, derisa keni edhe një kinema (shikoni listën e mëposhtme). Pra, nëse doni të jetoni në një kompleks me rehati, stil dhe elegancë, atëherë ky është vendi ideal për ju!

 

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente dhe vila moderne të volitshme në Altintas plan - 26

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Antalya Konyaalti #4111

Apartament Antalya Konyaalti Nga €275,000

 • Antalya
 • 140m²
 • 2+1
€275 000
Apartamente mahnitëse, elegante që ndodhen në Altintas #4100

Apartamente me një dhe dy dhoma gjumi të vendosura në një kompleks të shkëlqyer me pishina të mrekullueshme dhe afër aeroportit të famshëm ndërkombëtar të Antalias.

 • Antalya
 • 37m² - 65m²
 • 1+1 - 2+1
Nga €145 000
Apartamente moderne elegante në Konyaalti shumë të dëshirueshme #4099

Apartamente moderne elegante në Konyaalti. Pranë plazhit, pajisje të shkëlqyera. Duplekse me një, dy dhe katër dhoma gjumi. Kuzhina dhe banjo luksoze

 • Antalya
 • 60m² - 140m²
 • 1+1 - 4+1 dp
Nga €100 000
Apartamente luksoze në zonën e re të Altintas. #4098

Apartamente me një dhe dy dhoma gjumi të vendosura në një kompleks fantastik të projektuar mirë me një ballkon privat dhe pishinë komunale.

 • Antalya
 • 65m² - 95m²
 • 1+1 - 2+1
Nga €110 000
Apartamente të bukura në zonën e kërkuar të Muratpasa #4097

Apartamente të ndryshme moderne, elegant të madhësive të ndryshme ndodhen në një zonë fantastike me kopshte të rregulluara mirë dhe një pishinë mahnitëse.

 • Antalya
 • 68m² - 145m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €195 000
Apartamente të bukura në Lara #4096

Apartamente në Lara. Apartamente të bukura një dhe dy dhoma gjumi, disa me akses në kopsht dhe disa dupleks. Pajisje fantastike

 • Antalya
 • 50m² - 70m²
 • 1+1 - 2+1 dp
Nga €168 000
Apartamente të pabesueshme për shitje në Altintas #4095

Apartamente të pabesueshme për shitje në Altintas. Vila në dispozicion. Pishinë e madhe. Pranë aeroportit dhe destinacioneve kryesore turistike. Plazhi Lara afër

 • Antalya
 • 72m²
 • 1+1
€167 000
Vila luksoze të stilit ekzekutiv me pamje nga deti në Lara, Antalia #4094

Vila luksoze pesëdhomëshe në Lara, pranë plazhit dhe me pamje nga deti. Dhoma elegante të ndenjes dhe të mëdha.

 • Antalya
 • 300m²
 • 5+1 dp
€535 000