Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit

Istanbul - Kucukcekmece

Nga €230 000

ID: 0516
Qershor 2016
2km
8km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
2+1 123 m² 2 €230 000

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Qendra e qytetit
 • Restorant
 • Parking privat
 • Pranë stacionit të autobusit
 • Banjo turke
 • Alarm zjarri
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Alarmi
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Tregu
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Kopshti
 • Kondicioner

Përshkrim

Përfitimet e apartamenteve: 

 • Vendndodhje bashkëkohore
 • Dizajn modern dhe luksoz
 • Mundësi e mrekullueshme investimi.

Apartamente elegante me koncept hoteli dhe dizajn luksoz në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit 

Projekti rezidencial me koncept hoteli ndodhet në regjionin bashkëkohor të Basin Express/Stamboll dhe është afër qendrave të biznesit. Me dhomat moderne, komoditetet sportive dhe vendndodhjen bashkëkohore, ofron kënaqësi për udhëtarët me qëllime biznesi. Vetëm pesë minuta nga linja e metrosë, Kabatas Mahmutbey dhe ka qasje direkte në autostradën TEM. Të jetosh në këtë projekt ka konceptin e hotelit dhe do t'ju jap investitorëve përvoja të ndryshme për qëndrime të shkurta dhe të gjata. 

Karakteristikat e përgjithshme të kompleksit në Basin Express/Stamboll

Të gjitha apartamentet janë dizajnuar për të ofruar rehatinë maksimale. Ju mund t'i shijoni shumë komoditete në kompleks si palestër, sauna dhe SPA, banjo turke, kopsht, parkim, satelit televiziv, ashensor, restaurant, gjenerator, shërbime VIP, pishinë fëmijësh, Wi-Fi dhe siguri me kamera. 

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit plan - 24

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy #0644

Apartamente të sofistikuara dhe bashkëkohore në Kadikoy. Apartamente me botim të kufizuar me një, dy dhe tre dhoma gjumi. Komoditete emocionuese dhe të gjera të përbashkëta

 • Istanbul
 • 62m² - 164m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €500 000
Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu #0663

Apartamente dhe vila buzë detit në Stamboll. Koncept i pakrahasueshëm që ofron jetën e qytetit në një vendpushim. Marina dhe klubi i jahteve në vend.

 • Istanbul
 • 534m² - 634m²
 • 5+1 - 5+1
Nga €2 390 000
Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu #0661

Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu. Qytet i ri në bregdet. Pamje nga deti, do t'ju japë një mënyrë jetese luksoze. Pajisje të shkëlqyera

 • Istanbul
 • 66m² - 209m²
 • 1+1 - 4+1
Nga €250 000
Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll #0624

Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll. Jetese ekskluzive, luksoze. Ndërtuar me rehati, pasuri dhe stil. Shumë lehtësira

 • Istanbul
 • 64m² - 175m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €152 660
Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll #0515

I vendosur në anën evropiane të Stambollit, është ndërtuar tani kompleksi me njësi banimi luksoze dhe moderne. Është afër qendrave tregtare, aeroportit të ri të Stambollit, spitaleve dhe shumë komoditeteve.

 • Istanbul
 • 73m²
 • 1+1
€113 234
Apartamente tërheqëse në vendndodhjen qendrore të Eyup, Stamboll #0571

Vendndodhja fantastike në Stamboll afër aeroportit kryesor. Objektet në vend duke përfshirë një pishinë. Shumë dritë natyrale dhe apartamente të bollshme.

 • Istanbul
 • 66m² - 300m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €345 000
Manor House ekskluzive, prestigjioze në Cekmekoy, Stamboll #0535

Pishinë të brendshme dhe të jashtme, tavane të larta, pajisje të pasura dhe pajisje. Kompleks i sigurt dhe i projektuar mirë. I rrethuar nga gjelbërimi

 • Istanbul
 • 289m²
 • 4+1
€2 075 000
Apartament bashkëkohor në një vendndodhje të shkëlqyer në Esenyurt #0534

Shtëpi inteligjente, pishina, palestër dhe SPA turke. Pranë qendrave tregtare, kinemasë dhe parqeve të famshme. Pranë universitetit.

 • Istanbul
 • 44m²
 • 1+1
€93 000