Apartamente elegante të vendosura në Famagusta, Qiproja Veriore

Qipron - Famagusta

Nga €143 000

ID: 6190
Shtator 2022
1.3km
40km
Dhoma Madhësia Çmimi
2+1 Apartament 80 m² €143 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Gjenerator
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

10 Shkolla

20+ Restorant

11 Spitali

18 Banka

18 Tregu

6 Parku

Përshkrim

Zona është e njohur në mesin e turistëve, vizitorëve dhe studentëve të universitetit, kryesisht për shkak se apartamentet ndodhen në zonën e Famagustës. Aty ku mund t'i gjeni të gjitha, duhet të përjetoni një jetë të përshtatshme. Aeroporti Ercan, Spitali Gazimagusa Yasam, Qendra Mjekësore Magusa, Universiteti Mesdhetar Lindor, Lemar Super Market, Glapside Beach, Long Beach dhe banka të ndryshme janë të arritshme nga banesa juaj brenda pak minutash me makinë.

Largësia nga lehtësitë:

 • Largësia nga qendra e qytetit: 500 m
 • Largësia nga plazhi: 1.3 km
 • Largësia nga aeroporti: 40 km
 • Largësia e blerjeve lokale: 120 m

Karakteristikat e apartamenteve:

Ky projekt përbëhet nga një bllok, me 12 kate dhe 91 apartamente. Apartamentet me dy dhoma gjumi përbëhen nga 80 metra katrorë. Kompleksi ofron objekte të tilla si pishinë të jashtme, pishinë të brendshme, Qendër Shëndetësore, SPA, Qendër Fitnesi, Banjo Turke, Sauna, parking dhe gjenerator. Gjithashtu, pjesa më e madhe e apartamentit ka pamje nga deti.

Nëse jeni të interesuar të investoni në një apartament të tillë në Qipron Veriore, kontaktoni një nga anëtarët e ekipit tonë për informacione të mëtejshme.

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente elegante të vendosura në Famagusta, Qiproja Veriore facilities - 15

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme