Apartamente inovative luksoze për shitje në Kargicak

Alanya - Kargicak

Nga €230 000

ID: 1712
Dhjetor 2023
100m
20km/145km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
2+1 92 m² 2 €230 000
3+1 dp 182 m² 2 €400 000
4+1 167 m² 3 €450 000
4+1 dp 322 m² 3 €795 000

Karakteristikat e pronës

 • Garazh parkimi
 • Banjo en-suite
 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Barbekju
 • Bilardo
 • Pishinë të brendshme
 • Pamje nga qyteti
 • Pamje e natyrës
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Alarmi
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester
 • Kopshti

Përshkrim

Apartamentet inovative dhe luksoze për shitje në Kargicak tani janë në dispozicion për t'u parë. Kargicak është një zonë që i përshtatet blerësve që duan një vend elitar për të blerë shtëpi pushimesh apo për t'u zhvendosur përherë, madje është i përsosur edhe për të investuar në tregun e qirave. Turistët e duan këtë zonë për shkak të verave të gjata, të ngrohta dhe dimrave të butë.

Kargicak ka shumë dyqane, kafene dhe restaurante të këndshme që janë lehtë të çasshme me autobus dhe taksi. Autostrada D400 kalon përreth bregdetit dhe lidh të gjitha qytetet kryesore dhe aeroportet. Mahmutlari është brenda një distance të shkurtër me veturë. Këtu ju mund të gjeni qendrat më të mëdha tregtare që shesin të mirat materiale. Këtu ka një grup ish-mërgimtarësh që janë miqësor dhe i ndihmojnë të posardhurve.

Blerja e një apartamente në këtë vend mahnitës u jep pamje nga deti pasi është në një distancë të shkurtër nga plazhi i këndshëm.

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga plazhi: 100 metra
 • Distanca nga qyteti: tre kilometra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 147 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 23 kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 150 metra
 • Distanca nga Alania: 15 kilometra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Ky projekt i ri mahnitës ndodhet në një vendndodhje të shkëlqyer. Dizajnerët dhe arkitektët kanë përdorur dizajn inovativ në këto shtëpi. Arkitekturalisht, apartamentet janë mahnitëse me ballkone me xham. I gjithë projekti është luksoz, që e bën këtë kompleks sikurse një hotel me pesë yje.

Kompleksi përbëhet nga dy blloqe gjashtëkatëshe në një sipërfaqe prej 2,387.46 metra katrorë. Materialet e cilësisë së lartë, orenditë dhe pajisjet janë përdorur në gjithë këtë ndërtesë. Ka lloje të ndryshme duke nisur nga 1+1 deri tek ato me katër dhoma gjumi.

Këto apartamente janë të ndritshme, moderne dhe kanë komoditete fantastike. 

 • dritare me xham të dyfishtë
 • garderobë
 • kuzhinë me tryezë graniti
 • banjo të pajisura dhe luksoze, që përfshijnë pasqyrën në xham dhe ngrohësin 
 • dysheme prej qeramike
 • kondicioner ajri.

Është e rrallë të gjeni prona ku ka kaq shumë gjëra të përfshira!

Hapësira e jashtme është moderne, me një pishinë të madhe të përsosur për t'u relaksuar. Ka edhe dhomë lojërash për fëmijë si dhe kënd lojërash, por edhe pishinë për ta. Kur jeni rrezitur mjaftueshëm rreth pishinës, ju mund të shkoni për relaks në SPA. 

Nëse e konsideroni blerjen këtu, ju mund ta përvetësoni shtetësinë turke, flisni me një prej agjentëve tanë rreth opsioneve tuaja. 

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente inovative luksoze për shitje në Kargicak general - 10

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Kargicak #A-I23

Apartament Alanya Kargicak Nga €112,000

 • Alanya
 • 53m²
 • 1+1
€112 000
Ne shitje Apartament Alanya Avsallar #M19

Apartament Alanya Avsallar Nga €105,000

 • Alanya
 • 58m²
 • 1+1
€105 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #E19

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €105,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€105 000