Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente komode me çmime të përballueshme në Mezitli, Mersin

Mersin - Mezitli

Nga €65 000

ID: 33040
Janar 2023
500m
95km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 42 m² €65 000

Karakteristikat e pronës

  • Pishinë për fëmijë
  • Ashensor
  • Pishinë
  • Shesh lojërash
  • Parkim i hapur i makinave

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

4 Shkolla

19 Restorant

1 Spitali

18 Tregu

4 Parku

Përshkrim

Kompleksi rezidencial ndodhet në Mezitli. Mezitli është një nga rrethet qendrore të Mersinit, afërsisht 20 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Është një destinacion popullor turistik për shkak të vendndodhjes së tij në bregun e Detit Mesdhe, i cili ofron plazhe me rërë të hollë dhe ujëra të pastër.

Larg ngutjes dhe nxitimit të qytetit, ky kompleks në një mjedis të qetë ndërthur mundësitë e lezetshme të hapësirave moderne të jetesës me qetësinë dhe qetësinë që vjen nga natyra.

E gjithë infrastruktura e kërkuar urbane është afër, duke përfshirë kafene, restorante, bare, dyqane, qendra tregtare, spitale, farmaci, parqe, banka dhe ndalesa të transportit publik.

Largësia nga komoditetet

  • Largësia nga qendra e qytetit: 1 km
  • Largësia nga plazhi: 500 m
  • Largësia nga aeroporti: 95 km
  • Largësia nga dyqanet: 100 m

Karakteristikat e apartamenteve komode në Mezitli

Ndërtesa banimi 8-katëshe përbëhet nga apartamente 1 dhome gjumi, me përmasa 42 m2. Ka disa lehtësira sociale, duke përfshirë një pishinë, një shesh lojërash për fëmijë, një vend ndenjie dhe parkim.

Projekti ofron apartamente me çmime të përballueshme, një mënyrë jetese luksoze me disa veçori dhe shërbime të klasit të lartë, dhe një vendndodhje të bukur në këmbë larg plazhit dhe lehtësive të tjera ditore.

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente komode me çmime të përballueshme në Mezitli, Mersin facilities - 14

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme