Apartamente moderne dhe luksoze në Tosmur

Alanya - Tosmur

Nga €214 000

ID: 1775
Mund 2024
220m
130km/38km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 55 m² 1 €214 000
2+1 100 m² 2 €254 000
2+1 dp 110 m² 2 €281 000
3+1 dp 200 m² 3 €436 000

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Dhomë Avulli
 • Pishinë
 • Kinema
 • Sauna
 • Palester

Përshkrim

Këto apartamente moderne dhe luksoze në Tosmur janë tani në dispozicion për t'u parë. Ky kompleks i ri përfaqëson vlerë për paratë tuaja shkaku i vendndodhjes mahnitëse. Tosmuri është një zonë e shumë dëshiruar për të jetuar për pushuesit dhe për ata që duan të zhvendosen përherë këtu. Tosmuri ka infrastrukturë të shkëlqyer me shumë dyqane, kafene dhe restaurante. Shumë kafene janë të hapura gjatë gjithë vitit, duke e bërë këtë vend të përsosur. Komuniteti i ish-mërgimtarëve është konstruktiv dhe mikpritës për të posardhurit dhe ka një program aktiv për evente gjatë gjithë vitit.

Tosmuri është shtëpia e disa plazheve të këndshme në këtë bregdet. Ato përbëhen nga rëra dhe guralecët. Aty ku hyrja në det është e vështirë, hotelet me pesë yje kanë ndërtuar hyrje direkte në det. Ka kafene plazhi dhe qendra të sporteve ujore për argëtimin tuaj.

Ka shumë për t'ju mbajtur juve dhe familjen tuaj të argëtuar në këtë regjion të Turqisë, me shumë aktivitete në malet Taurus si hiking, rafting, ecje, teksa kompanitë turistike ofrojnë edhe zhytje e peshkim. Një shëtitore e gjatë lidh Mahmutlarin me Alanian, duke kaluar nga Tosmuri, që është e përsosur për ecje dhe çiklizëm.

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga plazhi: 220 metra
 • Distanca nga qyteza: 250 metra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 130 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 38 kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 90 metra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Ky bllok mahnitës i apartamenteve ndodhet në një sipërfaqe prej 3500 metra katrorë. Ka 99 apartamente një, dy dhe tredhomëshe në nëntë kate. Secili apartament është dizajnuar për të maksimizuar hapësirën tuaj dhe për të pasur freskinë e mjaftueshme.

Dritaret e mëdha dhe ballkonet ofrojnë ndriqim, derisa nga katet e larta keni pamje fantastike të bregdetit dhe maleve. Ballkonet ofrojnë hapësirë shtesë për ahengje me familjen dhe miqtë. Kuzhinat e hapura kanë pajisje dhe orendi cilësore, derisa banjot luksoze janë elegante dhe funksionale.

Hapësira e jashtme është e këndshme, me pishinë të jashtme dhe të brendshme dhe vende për rrezitje. Fëmijët tuaj poashtu kanë vende për të lëvizur si dhe këndin e lojërave, derisa ju relaksoheni në SPA. Kjo është jeta që ju gjithmonë e keni ëndërruar dhe shumë lehtë mund të bëhet e juaja! 

 

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente moderne dhe luksoze në Tosmur plan - 42

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Kargicak #A-I23

Apartament Alanya Kargicak Nga €112,000

 • Alanya
 • 53m²
 • 1+1
€112 000
Ne shitje Apartament Alanya Avsallar #M19

Apartament Alanya Avsallar Nga €105,000

 • Alanya
 • 58m²
 • 1+1
€105 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #E19

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €105,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€105 000