Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente moderne me pamje nga deti në Tosmurin e mrekullueshëm

Alanya - Tosmur

Nga €230 000

ID: 1840
Dhjetor 2024
100m
130km/37km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 54 m² 1 €230 000
2+1 123 m² 2 €390 000
2+1 dp 123 m² 2 €410 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Dhoma masazhi
 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Xhakuzi
 • Dhomë Avulli
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Kinema
 • Sauna
 • Palester

Përshkrim

Jeni ne kerkim te nje apartamenti me pamje nga deti ne nje zone te qete me te gjitha facilitetet moderne? Atëherë ky kompleks i ri mahnitës në Tosmur është një mundësi unike për të blerë një shtëpi pushimi ose vendbanim të përhershëm në një vend të mrekullueshëm. Blerësit tanë globalë tërhiqen nga Tosmuri për shkak të verës së tij të gjatë të nxehtë dhe dimrit të butë, aksesit në plazhet e mrekullueshme, shumë dyqaneve, bareve dhe restoranteve dhe lidhjeve të shkëlqyera të transportit.

Tosmur është i njohur për të qenë një qytet turistik i ndërtuar me qëllim në lindje të fqinjit të tij më të ngarkuar Alanya. Një gamë e gjerë dyqanesh për të gjitha lehtësitë e përditshme dhe bare dhe restorante me cilësi të mirë janë afër. Ky projekt krejt i ri ka një nga pozicionet më të dëshirueshme sepse është vetëm 100 metra nga plazhi më i afërt, kjo është edhe arsyeja pse pamjet nga apartamentet janë pamje spektakolare të detit!

Plazhet përgjatë kësaj shtrirje të vijës bregdetare janë një përzierje e rërës dhe zallit. Aty ku hyrja në det është e ndërlikuar, shumë hotele me pesë yje kanë ndërtuar kalata që lejojnë një hyrje të qetë dhe të lehtë në detin e ngrohtë dhe të pastër bruz. Të disponueshme në plazh janë baret e plazhit që shesin ushqime dhe pije, si dhe stacione sportesh ujore që ofrojnë udhëtime emocionuese.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 100 m
 • Largësia nga qyteti: 500 m
 • Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 130 km
 • Largësia nga Aeroporti Lokal i Gazipasës: 37 km
 • Largësia nga dyqanet dhe tregjet lokale: 100 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky projekt i ri përrallor përmban tre blloqe apartamentesh në një truall prej 5,580 metrash katrorë. Ka 173 apartamente në konfigurime të ndryshme dhoma gjumi, duke përfshirë disa duplekse me pesë dhoma gjumi.

Çdo apartament i dizajnuar mirë vjen me këto shtesa emocionuese si standard:

 • Produkte të bardha Siemens: furrë, aspirator, pianurë qelqi-qeramike, pjatalarëse, lavatriçe, frigorifer
 • Njësi me ajër të kondicionuar në çdo dhomë
 • Ngrohje nën dysheme në banjo
 • Dush kabina qelqi
 • Ujëngrohës

Ballkonet me ballkone xhami kanë pamje nga pishina dhe kopshtet e gjera me peizazh. Ky kompleks i statusit premium është projektuar që t'i ngjajë objekteve të një hoteli me pesë yje. Pra, prisni ambiente SPA luksoze dhe shumë profesionale, një pishinë mahnitëse me tarraca të bollshme për banjo dielli, dhe ne nuk kemi harruar për të vegjlit tuaj as me simulatorë sportivë dhe kënde lojërash të dedikuara.

Koncepti i mirëmenduar në këtë kompleks ka ambientin e një oazi të harlisur tropikal, duke promovuar luksin dhe relaksimin në një mjedis të qetë.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente moderne me pamje nga deti në Tosmurin e mrekullueshëm plan - 34

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Kargicak #A-I23

Apartament Alanya Kargicak Nga €112,000

 • Alanya
 • 53m²
 • 1+1
€112 000
Ne shitje Apartament Alanya Avsallar #M19

Apartament Alanya Avsallar Nga €105,000

 • Alanya
 • 58m²
 • 1+1
€105 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #E19

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €105,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€105 000