Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu

Istanbul - Beylikduzu

Nga €250 000

ID: 0661
Dhjetor 2017
1km
32km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 66 m² 1 €250 000
2+1 104 m² 2 €361 000
3+1 144 m² 2 €514 000
4+1 209 m² 2 €800 000

Karakteristikat e pronës

 • Shërbimi i transferimit në plazh
 • Pingpong
 • Bar pranë pishinës
 • Garazh parkimi
 • Restorant
 • Pishinë të brendshme
 • Xhamia
 • Kamera
 • Siguria
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Tregu
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kinema
 • Sauna
 • Tenis

Përshkrim

Jeni duke kërkuar për një shtëpi me pamje përrallore nga deti, ku gjithçka është krejt e re dhe me të gjitha komoditetet moderne të nevojshme për jetën? Epo, këto apartamente spektakolare të vendosura në një qytet të ri në Beylikduzu janë ato që kërkoni!

Ky projekt i ri fantastik kombinon jetesën bregdetare me një kod postar prestigjioz. Ai është projektuar të jetë qyteti i parë bregdetar në Stamboll dhe po tërheq vëmendjen globale nga blerësit që kërkojnë të investojnë në një zonë të lëvizshme në rritje. Ajo shtrihet në 1,500,000 metra katrorë tokë dhe ka një përzgjedhje të gjerë të apartamenteve dhe vilave në shitje.

Beylikduzu është një periferi e bukur në anën evropiane të Stambollit. Ajo ka një infrastrukturë të sigurt me shumë qendra tregtare të shquara, objekte mjekësore, shkolla dhe universitete. Lidhjet e transportit janë të vendosura mirë këtu me linjat Metrobus, TEM dhe autostradën E-5 aty pranë, duke e bërë atë një vend të përsosur për të udhëtuar në punë ose për turistët që dëshirojnë të eksplorojnë kënaqësitë e Stambollit. Megjithatë, për lehtësinë tuaj ka një shërbim transporti në qytet i cili udhëton çdo 15 minuta.

Ky kompleks i ri tashmë po bën një emër në mesin e adhuruesve të pasurive të paluajtshme pasi përmban një mënyrë jetese shumë-funksionale që përfshin:

 • Qendra tregtare me 180 dyqane
 • Çerdhe, shkollë fillore dhe të mesme
 • Objektet mjekësore
 • Një hotel me pesë yje
 • Klubet Sportive dhe Wellness
 • Një shkollë kalërimi
 • Një kinema në ajër të hapur
 • Kafenetë dhe restorantet e klasit botëror
 • Një xhami

Të jetosh këtu do t'ju japë një jetë komode dhe relaksuese pranë një marine, ku shumë klientë elitarë ankorojnë jahtet dhe varkat me vela. Plazhi privat mahnitës është në këmbë larg qytetit.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 1 km
 • Largësia nga qyteti: 50 m
 • Largësia nga aeroporti: 32 km
 • Largësia nga dyqanet lokale: 100 m

Karakteristikat e Apartamentit

Çdo apartament mahnitës është projektuar për t'ju dhënë juve dhe familjes suaj një jetë ekskluzive me rehati, elegancë dhe stil. Ekziston një sërë paraqitjesh dhe madhësish të dhomave të gjumit, nga dhomat e lezetshme, komode me një dhomë gjumi deri tek opsionet ekzekutive, të bollshme me katër dhoma gjumi. Dritaret e mëdha dhe dyert e ballkonit hapen në pamjet përrallore të detit dhe kopshteve dhe ndihmojnë për të dhënë atë atmosferë shumë të rëndësishme brenda-jashtë që të gjithë dëshirojmë. Dhomat rrjedhin pa mundim dhe ndjehen të mëdha, të ndritshme dhe të ajrosura. Kuzhinat mahnitëse moderne me dollapë të thjeshtë dhe tavolina të mrekullueshme do të kënaqin kuzhinierët më të kujdesshëm. Banjat bashkëkohore janë elegante dhe praktike me instalime sanitare të cilësisë së lartë.

Të jetosh këtu është një zgjedhje e stilit të jetesës dhe ju jep akses të pashembullt në një jetë elitare dhe prestigjioze për ju dhe të dashurit tuaj.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu plan - 22

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy #0644

Apartamente të sofistikuara dhe bashkëkohore në Kadikoy. Apartamente me botim të kufizuar me një, dy dhe tre dhoma gjumi. Komoditete emocionuese dhe të gjera të përbashkëta

 • Istanbul
 • 62m² - 164m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €500 000
Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu #0663

Apartamente dhe vila buzë detit në Stamboll. Koncept i pakrahasueshëm që ofron jetën e qytetit në një vendpushim. Marina dhe klubi i jahteve në vend.

 • Istanbul
 • 534m² - 634m²
 • 5+1 - 5+1
Nga €2 390 000
Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll #0624

Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll. Jetese ekskluzive, luksoze. Ndërtuar me rehati, pasuri dhe stil. Shumë lehtësira

 • Istanbul
 • 64m² - 175m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €152 660
Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll #0515

I vendosur në anën evropiane të Stambollit, është ndërtuar tani kompleksi me njësi banimi luksoze dhe moderne. Është afër qendrave tregtare, aeroportit të ri të Stambollit, spitaleve dhe shumë komoditeteve.

 • Istanbul
 • 73m²
 • 1+1
€113 234
Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit #0516

Projekti rezidencial me koncept hoteli ndodhet në regjionin bashkëkohor të Basin Express/Stamboll dhe është afër qendrave të biznesit. Me dhomat moderne, komoditetet sportive dhe vendndodhjen bashkëkohore, ofron kënaqësi për udhëtarët me qëllime biznesi.

 • Istanbul
 • 123m²
 • 2+1
€230 000
Apartamente tërheqëse në vendndodhjen qendrore të Eyup, Stamboll #0571

Vendndodhja fantastike në Stamboll afër aeroportit kryesor. Objektet në vend duke përfshirë një pishinë. Shumë dritë natyrale dhe apartamente të bollshme.

 • Istanbul
 • 66m² - 300m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €345 000
Manor House ekskluzive, prestigjioze në Cekmekoy, Stamboll #0535

Pishinë të brendshme dhe të jashtme, tavane të larta, pajisje të pasura dhe pajisje. Kompleks i sigurt dhe i projektuar mirë. I rrethuar nga gjelbërimi

 • Istanbul
 • 289m²
 • 4+1
€2 075 000
Apartament bashkëkohor në një vendndodhje të shkëlqyer në Esenyurt #0534

Shtëpi inteligjente, pishina, palestër dhe SPA turke. Pranë qendrave tregtare, kinemasë dhe parqeve të famshme. Pranë universitetit.

 • Istanbul
 • 44m²
 • 1+1
€93 000