Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente me stil në rrethinë natyrore në Oba

Alanya - Oba

From €185 000

ID e pronës: 1638
Nëntor 2022
3km
140km

Dhoma Madhësia Banjë Ballkon Çmimi
3+1 145m² 2 2 €185 000
4+1 dp 285m² 4 2 €245 000

Karakteristikat e pronës

 • Pjergullat
 • Gjenerator
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester

Përshkrim

Apartamentet me stil në rrethinën natyrore në Oba janë të gatshme për t'u parë. Kjo zonë e këndshme në Oba është pranë Alanias dhe përfiton nga rrethina e bukur natyrore. Malet Taurus dominojnë qiellin dhe ofrojnë pamje të bukur. Oba është një periferi shpejt e zhvilluar dhe si e tillë, infrastruktura është duke evolvuar. Ka shumë dyqane të vogla dhe markete lokale për nevojat ditore derisa jeta në qendër është disa kilometra larg. Oba ka edhe shumë kafene plazhiqë shërbejnë në hapësirën e plazhit - disa prej tyre kanë muzikë live në muajt e verës dhe të gjithë kanë qasje në sportet ujore në bregdet. Projekti u përshtatet atyre që duan shtëpi për pushime në një zonë të qetë, për ata që duan të investojnë dhe për ata që duan të zhvendosen për të jetuar këtu. 

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga qyteti: 1.5 kilometra
 • Distanca nga plazhi: tre kilometra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 140 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 45 kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 300 metra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Ky bllok i apartamenteve me stil ndodhet në një sipërfaqe prej 1,822m², që përbëhen nga 12 apartamente (tre në çdo kat) duke nisur nga 3+1 deri në 4+1 dupleks. Secili apartament do të kompletohet me materialet më cilësore. Kuzhinat do të jenë elegante dhe moderne, derisa banjot janë bashkëkohore në dizajn. Ballkonet e mëdha japin ndriqimin e duhur dhe dhomat do të jenë të freskëta. Si bonus shtesë, dizajnerët kanë përfshirë edhe izolimin e zhurmës mes çdo apartamente për privatësi totali.

Pamja e jashtme është poashtu e këndshme me një pishinë prej 80m² të rrethuar nga kopshtet e mbjellura me pemë mesdhetare, me një tarracë të përsosur për rrezitje dhe një hapësirë për darkat familjare dhe me miqtë.  

 

 

 

 

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin

Pyetni përfaqësuesin

Programoni turneun

Veti të ngjashme


Summerhome #1821

Apartamente moderne një dhe dydhomëshe në një vendndodhje të këndshme rurale në Avsallar. Afër plazheve me pamje nga deti. Kuzhina të planit të hapur.

 • Alanya
 • 50m² - 80m²
 • 1+1 - 2+1
Nga €73 000
Summerhome #1818

Apartamente ultra-luksoze me një, dy dhe katër dhoma gjumi dupleks. Avsallari afër plazhit Incekum. Kompleks i madh me shumë qendra.

 • Alanya
 • 61m² - 150m²
 • 1+1 - 4+1 dp
Nga €87 900
Summerhome #1817

Apartamente moderne me një, dy dhe tre dhoma gjumi për shitje në kompleks të këndshëm në Kestel. Duplekse, pishina, afër plazhit.

 • Alanya
 • 56.5m² - 120m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €110 000
Summerhome #4094

Vila luksoze pesëdhomëshe në Lara, pranë plazhit dhe me pamje nga deti. Dhoma elegante të ndenjes dhe të mëdha.

 • Antalya
 • 300m²
 • 5+1 dp
€510 000
Summerhome #4093

Vila luksoze pesëdhomëshe në Lara. Banjo e brendshme ka një xhakuzi. Të mëdha dhe të gjera.

 • Antalya
 • 320m²
 • 5+1
€1 100 000
Summerhome #4092

Apartamentet elegante dhe me stil në Lara, Antalia janë shtëpi ëndrrash, afër plazhit të famshëm të Larës dhe pranë qendrave tregtare.

 • Antalya
 • 107m² - 180m²
 • 2+1 dp - 4+1 dp
Nga €280 000
Summerhome #4091

Vila katërdhomëshe luksoze dhe moderne dhe apartamente një, dy dhe tredhomëshe. Komoditete të shkëlqyera. Zonë e re në Antalia.

 • Antalya
 • 46m² - 138m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €185 000
Summerhome #4090

Këto apartamente të mëdha dhe luksoze në Altintas, Antalia janë tani në dispozicion për t'u blerë. Apartamente luksoze me një, tre dhe pesë dhoma gjumi.

 • Antalya
 • 45m² - 135m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €155 000