Apartamente të bukura me pamje nga deti në Avsallar

Alanya - Avsallar

Nga €71 000

ID: 1846
Qershor 2023
1.8km
101km/68km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 59 m² €71 000
3+1 Apartament 165 m² €384 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Kamera
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Palester
 • Tenis
 • Basketboll

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

16 Shkolla

17 Restorant

8 Qendra shëndetësore

4 Banka

19 Tregu

15 Parku

Përshkrim

Këto apartamente të bukura me pamje nga deti në Avsallar janë tani në shitje. Ky vend shumë i kërkuar është i popullarizuar në mesin e blerësve tanë globalë për shkak të infrastrukturës së tij të shkëlqyer dhe lidhjeve të transportit. Avsallar është një qytet turistik i mrekullueshëm në perëndim të Alanyas që ka fituar një reputacion për plazhet e tij mahnitëse, baret simpatike të plazhit dhe gamën e gjerë të dyqaneve, bareve dhe restoranteve.

Avsallar ka tërhequr shumë kompani ndërtimi prestigjioze që kërkojnë të ndërtojnë apartamente elitare për një klientelë të mprehtë. Të jetosh këtu të jep akses në shumë hotele me pesë dhe gjashtë yje dhe objektet e tyre, duke e bërë atë një vend të përsosur për të zotëruar një shtëpi pushimi ose vendbanim të përhershëm.

Plazhi Incekum është një nga plazhet më të bukura dhe më të pastra në këtë vijë bregdetare dhe është i famshëm për rërën e tij të butë të verdhë dhe pjerrësi të butë në det. I pëlqyer nga familjet dhe ata me probleme lëvizëse, ky plazh i mrekullueshëm ka një det të cekët të qetë. Kjo zonë e Turkiye ka ruajtur shumë nga pyjet e saj me pisha dhe një fshat të hapur, duke e bërë atë një vend të bukur për të jetuar afër natyrës. Kodrat dhe malet rrotulluese janë në pjesën e pasme të Avsallar dhe ofrojnë një sfond mahnitës për apartamentin tuaj.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 1.75 km
 • Largësia nga qyteti: 1.2 km
 • Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 101 km
 • Largësia nga Aeroporti Lokal i Gazipasës: 68 km
 • Largësia nga dyqanet dhe tregjet lokale: 440 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky kompleks i mrekullueshëm ndodhet pak mbi qytetin kryesor Avsallar në një vendndodhje gjysmë rurale midis pemëve dhe banesave lokale. Është një vend i mrekullueshëm për të zotëruar një pronë të zhytur në fshat, por në distancë në këmbë nga jeta e gjallë në zonat kryesore turistike në Avsallar.

Ky kompleks përbëhet nga dy blloqe pallatesh, kryesisht apartamente me një dhomë gjumi, megjithëse janë në dispozicion disa apartamente të bollshme me tre dhoma gjumi. Çdo apartament i mrekullueshëm është projektuar për të tërhequr beqarët dhe familjet që kërkojnë një shtëpi komode por të rehatshme nga shtëpia. Hapësira e jetesës është e hapur me një kuzhinë të bukur me dollapë të shumtë për të gjitha nevojat tuaja të kuzhinës. Banjo është elegante dhe kompakte, por krejtësisht funksionale. Pamjet nga dritaret dhe ballkonet janë të jashtëzakonshme ose me pamje nga deti ose pamje nëpër kopshte dhe fshatra të hapura.

Pajisjet e jashtme (shih listën më poshtë) janë fantastike, me kopshte të gjera dhe zona sportive për t'ju argëtuar ju dhe familjen tuaj. Ka një pishinë të bukur për ato ditë që nuk ju pëlqen plazhi dhe tarraca të bollshme për banja dielli. Pajisjet janë krijuar për t'u ngjasuar me ato të një hoteli me pesë yje, dhe ato janë vërtet fantastike.

Të jetosh këtu të jep më të mirën e të dy botëve - jetën në plazh dhe restorante dhe qetësi rreth shtëpisë tuaj.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente të bukura me pamje nga deti në Avsallar plan - 14

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme