Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente të reja luksoze afër plazhit në Mezitli, Mersin

Mersin - Mezitli

Nga €64 000

ID: 33042
Tetor 2023
150m
90km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 54 m² €64 000
2+1 Apartament 87 m² €105 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

  • Qendra e qytetit
  • Ashensor

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

18 Shkolla

19 Restorant

1 Banka

19 Tregu

20+ Parku

Përshkrim

Kompleksi i apartamenteve ndodhet ne Mezitli. Mezitli është një nga rrethet kryesore të Mersinit, rreth 20 minuta me makinë nga qendra e qytetit. Është një destinacion i famshëm turistik për shkak të vendndodhjes së tij në bregdetin e Detit Mesdhe, i cili ofron plazhe të shkëlqyera me rërë dhe det të pastër.

Larg ngutjes dhe nxitimit të qytetit, ky kompleks me lehtësitë e tij të shkëlqyera sociale në një mjedis të qetë ndërthur mundësitë e shijshme të hapësirave moderne të jetesës me paqen dhe qetësinë që ofron natyra.

Kafenetë, restorantet, baret, dyqanet, qendrat tregtare, spitalet, farmacitë, parqet, bankat dhe stacionet e transportit publik janë të gjitha brenda distancës në këmbë të kompleksit.

Largësia nga komoditetet

  • Largësia nga qendra: 300 m
  • Largësia nga plazhi: 150 m
  • Largësia nga aeroporti: 90 km
  • Largësia nga dyqanet: 60 m

Karakteristikat e apartamenteve të reja në Mezitli

Projekti përbëhet nga një bllok banimi me apartamente 1 dhe 2 dhoma gjumi.

Projekti ofron një mënyrë jetese luksoze me disa karakteristika dhe shërbime të klasit të lartë, dhe një vendndodhje të mrekullueshme pranë plazhit dhe lehtësive të tjera të përditshme.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente të reja luksoze afër plazhit në Mezitli, Mersin plan - 13

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme