Grand Villas, të vendosura në Yeni Erenkoy, Qiproja Veriore

Qipron - Yeni Erenkoy

Nga €631 000

ID: 6187
Qershor 2023
200m
80km
Dhoma Madhësia Çmimi
3+1 Apartament 256 m² €631 000

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë private
 • Gjenerator
 • Parking privat
 • Pamje nga deti
 • TV kabllor-satelit
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kopshti

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

1 Restorant

9 Tregu

1 Parku

Përshkrim

Ne jemi të nderuar të prezantojmë këtë vendndodhje ekskluzive të vilës në Yeni Erenkoy. Në këtë projekt, materialet numër një, arkitektura e jashtëzakonshme, pika unike dhe peizazhe të shkëlqyera u mblodhën për t'ju ofruar një kuptim të ndryshëm të ekstravagancës. Vendet e trashëgimisë kulturore, natyra e pacenuar, shtigjet e ecjes dhe plazhet ekskluzive janë pranë shtëpisë tuaj të pushimeve. Kjo blerje mund të jetë një vilë pushimi për katër sezone ose një investim afatshkurtër që rritet çdo ditë në çmim.

Largësia nga lehtësitë:

 • Largësia nga qendra e qytetit: 5 km
 • Largësia nga plazhi: 200 m
 • Largësia nga aeroporti: 80 km
 • Largësia nga pazaret lokale: 500 m

Karakteristikat e vilës:

Ky kompleks rezidencial është ndërtuar mbi një truall prej 14860 metrash katrorë, duke përfshirë vetëm njëzet e katër vila në total dhe me një sipërfaqe të gjelbëruar prej 9500 metrash katrorë. Çdo vilë përmban tre dhoma gjumi dhe një sallon. Shtrirja perfshin 170 m2 te gjithe hapesiren e banimit, 80 m2 tarrace, 256 m2 siperfaqe totale me bar, si dhe nje pishine private 24 m2.

Nëse jeni gati të merrni këtë vendim që të ndryshon jetën, na kontaktoni sot për t'ju shoqëruar.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Grand Villas, të vendosura në Yeni Erenkoy, Qiproja Veriore plan - 20

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme