Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Kompleks mahnitës

Alanya - Turkler

From €220 000

ID e pronës: 1664
Mund 2024
300m
110km

Dhoma Madhësia Banjë Ballkon Çmimi
2+1 105m² 2 1 €220 000
2+1 dp 157m² 3 2 €286 000
3+1 dp 183m² 3 2 €290 000
4+1 dp 313m² 5 2 €443 000
5+1 dp 361m² 6 1 €660 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Shërbimi i transferimit në plazh
 • Pjergullat
 • Dhoma masazhi
 • Pishinë private
 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Rrëshqitje uji
 • Restorant
 • Bilardo
 • Plazhi
 • Pranë stacionit të autobusit
 • Banjo turke
 • Dhomë Avulli
 • Pamje e natyrës
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Alarmi
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester
 • Tenis
 • Volejboll

Përshkrim

Kompleksi mahnitës i "një lloji të veçantë" në Turkler ka apartamente, vila dhe shtëpi qyteti në një vend fantastik. Summer Home ka kënaqësinë t'ju ofrojë pamje ekskluzive të një prej projekteve më prestijgioze në gjithë regjionin. Ky projekt do t'ua jap luksin e jetës në një dimension tjetër. Turkler ndodhet 15 kilometra larg Alanias. Turkler është i ngarkuar tashmë për shkak të ndërtimeve në fazën e hershme. Blerja këtu ju jep potencial për kthim të lartë në investimin tuaj fillestar.

Ky kompleks fantastik do t'ju përshtatet atyre që kërkojnë shtëpi pushimesh në një vend mahnitës, për ata që duan të zhvendosen këtu dhe për investitorët që duan të investojnë në një vend elitar.

Arkitektura është thjesht mahnitëse, me karakteristika moderne në të gjitha aspektet e dizajnit. Ky projekt i bukur ka shumë karakteristika ekskluzive me qasje në zonën e plazhit privat vetëm 300 metra larg. Do të ketë shërbim të udhëtimit çdo një orë për në plazh.

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga qyteti: 15 kilometra
 • Distanca nga plazhi: 300 metra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 110 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 60 kilometra
 • Distanca nga qyteti i vjetër i Sides: 40 kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketi: 250 metra.

Pse ju duhet të blini këtu? 

Ky projekt sharmant ka potencialin ta ndryshojë jetën tuaj. Ofron luks të pashembulltë, estetikë moderne dhe infrastrukturë mahnitëse. Zona totale e kompleksit është 76000 m² me shumë apartamente ultra-luksoze, suita, vila me stil dhe vla gjashtëdhomëshe. Këtu ka disa zgjedhje për akomodim. Çdo detaj është dizajnuar me kujdes. Kuzhinat janë elegante, poashtu edhe banjot. Arkitektët kanë dizajnuar çdo apartament të jetë më i madh se mesatarja dhe të kenë ballkone të mëdha.

Zona e jashtme është mjaft e bukur me disa hapësira argëtimi për dëshirën tuaj:

 • shumë pishina (disa private për shtëpitë e qytetit)
 • parqe ujore për të rritur dhe fëmijët
 • një luna park
 • kënde lojërash për fëmijët
 • dyqane
 • vend patinazhi në akull
 • zona për joga
 • kafene për pishina
 • salla për tenis, basketboll dhe volejboll
 • kinema e hapur.

Ka edhe një hapësirë natyrale të gjelbër prej 20,000m², e cila është e mbushur me plantacione portokajsh, zona për ecje, kopsht, etj.

Hoteli me pesë yje do të jetë ekskluziv me koncept. Do të ketë të gjitha komoditetet që ju prisni nga një hotel i klasit botëror, ku banorët do ta kenë avantazhin e një kosto nominale.

Ky projekt ofron mundësi fantastike për stil të jetës dhe ka nevojë të shihet për t'u besuar.

 

 

 

Pyetni përfaqësuesin
Kompleks mahnitës facilities - 26

Pyetni përfaqësuesin

Programoni turneun

Veti të ngjashme


Summerhome #1821

Apartamente moderne një dhe dydhomëshe në një vendndodhje të këndshme rurale në Avsallar. Afër plazheve me pamje nga deti. Kuzhina të planit të hapur.

 • Alanya - Avsallar
 • 50m² - 80m²
 • 1+1 - 2+1
Nga €73 000
Summerhome #1818

Apartamente ultra-luksoze me një, dy dhe katër dhoma gjumi dupleks. Avsallari afër plazhit Incekum. Kompleks i madh me shumë qendra.

 • Alanya - Avsallar
 • 61m² - 150m²
 • 1+1 - 4+1 dp
Nga €87 900
Summerhome #1817

Apartamente moderne me një, dy dhe tre dhoma gjumi për shitje në kompleks të këndshëm në Kestel. Duplekse, pishina, afër plazhit.

 • Alanya - Kestel
 • 56.5m² - 120m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €110 000
Summerhome #4094

Vila luksoze pesëdhomëshe në Lara, pranë plazhit dhe me pamje nga deti. Dhoma elegante të ndenjes dhe të mëdha.

 • Antalya - Lara
 • 300m²
 • 5+1 dp
€510 000
Summerhome #4093

Vila luksoze pesëdhomëshe në Lara. Banjo e brendshme ka një xhakuzi. Të mëdha dhe të gjera.

 • Antalya - Altintas
 • 320m²
 • 5+1
€1 100 000
Summerhome #4092

Apartamentet elegante dhe me stil në Lara, Antalia janë shtëpi ëndrrash, afër plazhit të famshëm të Larës dhe pranë qendrave tregtare.

 • Antalya - Lara
 • 107m² - 180m²
 • 2+1 dp - 4+1 dp
Nga €280 000
Summerhome #4091

Vila katërdhomëshe luksoze dhe moderne dhe apartamente një, dy dhe tredhomëshe. Komoditete të shkëlqyera. Zonë e re në Antalia.

 • Antalya - Altintas
 • 46m² - 138m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €185 000
Summerhome #4090

Këto apartamente të mëdha dhe luksoze në Altintas, Antalia janë tani në dispozicion për t'u blerë. Apartamente luksoze me një, tre dhe pesë dhoma gjumi.

 • Antalya - Altintas
 • 45m² - 135m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €155 000