Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Kulla Binjake, e vendosur në pjesën perëndimore Tomuk të qytetit Mersin

Mersin - tomuk

Nga €84 000

ID: 33044
Shtator 2023
650m
105km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 82 m² €84 000
2+1 Apartament 110 m² €101 000

Karakteristikat e pronës

 • Gjenerator
 • Barbekju
 • Banjo turke
 • Siguria
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester
 • Basketboll

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

2 Shkolla

18 Restorant

1 Spitali

2 Banka

17 Tregu

2 Parku

Përshkrim

Kemi nderin të prezantojmë këtë banesë rezidenciale që ndodhet në pjesën perëndimore të Mersinit. Zona njihet për qetësinë, natyrën ekzotike, të qenit pranë plazhit, klimat e ngrohta, potencialin e rritjes financiare dhe koston e përballueshme të jetesës. Ky vend unik i ndihmon njerëzit të kenë akses në të gjitha objektet e ofruara në një qytet të rëndësishëm si Mersini, ndërsa jetojnë larg ngutjes dhe nxitimit të qytetit. Gjithashtu, mbrëmjen mund ta shijoni duke ecur në plazhet me rërë të artë dhe duke parë perëndimin e diellit, kryesisht sepse është vetëm 650 metra nga oqeani bruz.

Largësia nga komoditetet:

 • Largësia nga qendra e qytetit: 5 km
 • Largësia nga plazhi: 650 m
 • Largësia nga aeroporti: 105 km
 • Largësia nga pazaret lokale: 250 m

Karakteristikat e apartamenteve:

Projekti përbëhet nga dy blloqe, dhe oborri qendror ka një pishinë të hapur. Apartamentet me një dhomë gjumi përbëhen nga 82 metra katrorë dhe dy dhoma gjumi përbëhen nga 110 metra katrorë. Objekte të tilla si një zonë Barbecue, Gjeneratorë, Banja Turke, Ashensorë, Parkingje të Hapur, Palestra, Pishinë, Fushë basketbolli, Sauna, Shesh lojërash dhe roje sigurie me kohë të plotë janë të disponueshme këtu.

Nëse dëshironi të investoni në qytetet jugore të Turqisë, jeni në vendin e duhur. Na kontaktoni sot për informacione të mëtejshme.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Kulla Binjake, e vendosur në pjesën perëndimore Tomuk të qytetit Mersin plan - 24

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme