Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll

Istanbul - Esenyurt

Nga €113 234

ID: 0515
Prill 2017
5km
32km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 73 m² 1 €113 234

Karakteristikat e pronës

 • Gjenerator
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Kamera
 • Siguria
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester
 • Kopshti

Përshkrim

Arsyet kryesore për të blerë

 • Zgjedhje të shumta.
 • Apartamente moderne dhe luksoze.
 • Distancë e afërt me dyqanet dhe stacionet e autobusëve. 

Kompleks luksoz me pamje të mrekullueshme në Esenyurt, Stamboll

E vendosur në zonën evropiane të Stambollit është një kompleks i ndërtuar tani me njësi banimi luksoze dhe moderne. Kompleksi i ri është një nga apartamentet elegante dhe bashkëkohore të Esenyurtit. Kompleksi ndërthur dizajnin e bukur dhe historik të arkitekturës britanike dhe osmane me një kthesë moderne. Është afër qendrave tregtare, aeroportit të ri të Stambollit, spitaleve dhe shumë komoditeteve që do ta bëjnë jetën tuaj më të rehatshme dhe të relaksuar.

Rezidenca elegante dhe moderne me një mjedis të sigurtë dhe të pastër do t'ju lejojë të përjetoni një atmosferë pallati që ofron arkitekturë të klasit të parë si të brendshme ashtu edhe të jashtme. Përdoren produkte të nivelit të lartë për të ndërtuar këtë projekt domethënës, tipare të bukura, ka vendndodhje të shkëlqyer që e bëjnë atë një projekt të veçantë në të cilin të gjithë do të dëshironin të blinin apartamentin tuaj të ëndrrave.

Karakteristikat e përgjithshme të këtij kompleksi special në Esenyurt, Stamboll

Ky kompleks është i krijuar për familjet që duan të kenë një mënyrë jetese luksoze, me cilësi të lartë dhe të rehatshme. Ofron tre lloje të apartamenteve duke nisur nga studiot, apartamente me një dhomë gjumi dhe dy dhoma gjumi me hapësirë prej 50 m2 deri në 128m2, gjithashtu suita të përbëra nga tre dhoma gjumi dhe tarraca të mëdha.

Ofron një qytet të mrekullueshme të peizazhit, pishinë të brendshme dhe të jashtme me një tarracë, një qendër wellness, shërbim sigurie 24/7, këndet e lojërave për fëmijë, një banjë turke, një sauna, banjë, kopsht i mirëmbajtur dhe zonë e hapur parkimi. E gjithë kjo në qendër të Stambollit dhe afër të gjitha transporteve dhe tregjeve.

Pyetni përfaqësuesin
Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll general - 3

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy #0644

Apartamente të sofistikuara dhe bashkëkohore në Kadikoy. Apartamente me botim të kufizuar me një, dy dhe tre dhoma gjumi. Komoditete emocionuese dhe të gjera të përbashkëta

 • Istanbul
 • 62m² - 164m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €500 000
Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu #0663

Apartamente dhe vila buzë detit në Stamboll. Koncept i pakrahasueshëm që ofron jetën e qytetit në një vendpushim. Marina dhe klubi i jahteve në vend.

 • Istanbul
 • 534m² - 634m²
 • 5+1 - 5+1
Nga €2 390 000
Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu #0661

Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu. Qytet i ri në bregdet. Pamje nga deti, do t'ju japë një mënyrë jetese luksoze. Pajisje të shkëlqyera

 • Istanbul
 • 66m² - 209m²
 • 1+1 - 4+1
Nga €250 000
Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll #0624

Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll. Jetese ekskluzive, luksoze. Ndërtuar me rehati, pasuri dhe stil. Shumë lehtësira

 • Istanbul
 • 64m² - 175m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €152 660
Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit #0516

Projekti rezidencial me koncept hoteli ndodhet në regjionin bashkëkohor të Basin Express/Stamboll dhe është afër qendrave të biznesit. Me dhomat moderne, komoditetet sportive dhe vendndodhjen bashkëkohore, ofron kënaqësi për udhëtarët me qëllime biznesi.

 • Istanbul
 • 123m²
 • 2+1
€230 000
Apartamente tërheqëse në vendndodhjen qendrore të Eyup, Stamboll #0571

Vendndodhja fantastike në Stamboll afër aeroportit kryesor. Objektet në vend duke përfshirë një pishinë. Shumë dritë natyrale dhe apartamente të bollshme.

 • Istanbul
 • 66m² - 300m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €345 000
Manor House ekskluzive, prestigjioze në Cekmekoy, Stamboll #0535

Pishinë të brendshme dhe të jashtme, tavane të larta, pajisje të pasura dhe pajisje. Kompleks i sigurt dhe i projektuar mirë. I rrethuar nga gjelbërimi

 • Istanbul
 • 289m²
 • 4+1
€2 075 000
Apartament bashkëkohor në një vendndodhje të shkëlqyer në Esenyurt #0534

Shtëpi inteligjente, pishina, palestër dhe SPA turke. Pranë qendrave tregtare, kinemasë dhe parqeve të famshme. Pranë universitetit.

 • Istanbul
 • 44m²
 • 1+1
€93 000