Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu

Beylikduzu - Istanbul

Nga €2 208 000 Përditësimi i fundit: 1 Muaj

ID: 34069
Dhjetor 2017
300m
32km

Përshkrim

Ne jemi krenarë të prezantojmë këto vila ekskluzive, fenomenale në rajonin e bukur të Beylikduzu që kanë një koncept krejt të ri 'jetës së qytetit' në zemër të Stambollit. Këto vila të bukura buzë detit janë të vendosura në 1500 dekar tokë dhe do t'i lejojnë pronarët e shtëpive të jetojnë në një koncept të pakrahasueshëm që do të ofrojë një mënyrë jetese ekskluzive. Vendpushimi i jashtëzakonshëm ka qasje private në shkolla, një spital me dyqind e pesëdhjetë shtretër, një qendër tregtare luksoze me 180 dyqane dhe një klub Sportesh dhe Wellness me çdo komoditet të imagjinueshëm. 1.5 km vijë bregdetare e mrekullueshme që shkon paralelisht me qytetin elitar përfshin një marinë mahnitëse që mund të strehojë 900 jahte. Për më tepër, një shkollë kalërimi ndodhet në vend, duke ofruar stalla të sigurta për kuajt tuaj ose mundësinë për të mësuar se si të hipni në kalë. Ky kompleks ekskluziv tashmë ka bërë emër në tregun e pasurive të paluajtshme dhe shumë blerës globalë kanë investuar tashmë në prona këtu.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 300 m
 • Largësia nga qyteti: 100 m
 • Largësia nga aeroporti: 32 km
 • Largësia nga dyqanet lokale: 150 m

Karakteristikat e Vilës

Këto vila fenomenale vijnë në dy madhësi. E para është 534 m2 dhe e dyta 634 m2, secila me pesë dhoma gjumi mahnitëse dhe katër banja të bukura. Kompleti i shkëlqyer kryesor ka dyer xhami nga dyshemeja deri në tavan që të çojnë në një ballkon tërheqës me pamje të mrekullueshme mbi det. Banjo e brendshme është dekadente me lavamanët e tij dhe të saj dhe një dush të mrekullueshëm me një sistem koke dushi reshjesh që do t'ju zgjojë të gjitha shqisat. Pjesa tjetër e dhomave të gjumit dhe ambienteve të banimit janë po aq të bollshme, duke mundësuar një oaz të qetë për t'u çlodhur dhe për t'u çlodhur. Në katin e poshtëm hapësirat madhështore të jetesës janë projektuar për të përfshirë një atmosferë të ndritshme dhe të ajrosur që lejon zonën e kopshtit privat të bëhet një zgjatim i Shtëpia. Ajo jetë e dëshirueshme brenda-jashtë që të gjithë dëshirojmë është realizuar mirë në këto vila me mundësinë për të kënaqur të gjitha nevojat tuaja nga oazi juaj privat. Kuzhina magjepsëse në formë U-je ka hapësirë për të gjitha pajisjet tuaja dhe pajisjet e kuzhinës. Një ishull i bukur ndodhet në qendër të kuzhinës dhe ofron kabinet shtesë, si dhe një veçori mahnitëse që nxjerr luks. Qyteti turistik elitar ka një bollëk objektesh në vend, duke përfshirë një xhami private, pishina dhe një zonë tradicionale SPA të lë pa frymë. Një autobus kalon shpesh në të gjithë kompleksin, duke siguruar që ju të mund të shijoni të gjitha lehtësitë në vend.

Këto vila fenomenale janë mishërimi i luksit dhe ndodhen në një zonë fantastike që do të sigurojë një strehë të sigurt për të shijuar ju dhe familjen tuaj. Kjo jetë e re luksoze ju pret tani, ndaj mos e humbisni këtë mundësi të pabesueshme për të zotëruar një pjesë të parajsës në një koncept turistik të veçantë të qytetit që do të përmirësojë stilin tuaj të jetës së përditshme.

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Vilë 5 534 €2 208 000
Vilë 5 634 €2 758 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Shtetësia
 • Leja e qëndrimit
 • Shërbimi i transferimit në plazh
 • Shtëpi e zgjuar
 • Pishinë private
 • Dhoma e veshjeve
 • Restorant
 • Plazhi
 • Parking privat
 • Xhamia
 • Dhomë Avulli
 • Kamera
 • Siguria
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Tenis
 • Kopshti

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

1 Shkolla

1 Shkolla

14 Restorant

14 Restorant

13 Tregu

13 Tregu

1 Parku

1 Parku

Pyetni përfaqësuesin

Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu Brendshme - 74

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme