Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu

Istanbul - Beylikduzu

Nga €2 390 000

ID: 0663
Dhjetor 2017
300m
32km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
5+1 534 m² 4 €2 390 000
5+1 634 m² 4 €2 986 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Shërbimi i transferimit në plazh
 • Shtëpi e zgjuar
 • Pishinë private
 • Dhoma e veshjeve
 • Restorant
 • Plazhi
 • Parking privat
 • Xhamia
 • Dhomë Avulli
 • Kamera
 • Siguria
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Tenis
 • Kopshti

Përshkrim

Ne jemi krenarë të prezantojmë këto vila ekskluzive, fenomenale në rajonin e bukur të Beylikduzu që kanë një koncept krejt të ri 'jetës së qytetit' në zemër të Stambollit. Këto vila të bukura buzë detit janë të vendosura në 1500 dekar tokë dhe do t'i lejojnë pronarët e shtëpive të jetojnë në një koncept të pakrahasueshëm që do të ofrojë një mënyrë jetese ekskluzive. Vendpushimi i jashtëzakonshëm ka qasje private në shkolla, një spital me dyqind e pesëdhjetë shtretër, një qendër tregtare luksoze me 180 dyqane dhe një klub Sportesh dhe Wellness me çdo komoditet të imagjinueshëm. 1.5 km vijë bregdetare e mrekullueshme që shkon paralelisht me qytetin elitar përfshin një marinë mahnitëse që mund të strehojë 900 jahte. Për më tepër, një shkollë kalërimi ndodhet në vend, duke ofruar stalla të sigurta për kuajt tuaj ose mundësinë për të mësuar se si të hipni në kalë. Ky kompleks ekskluziv tashmë ka bërë emër në tregun e pasurive të paluajtshme dhe shumë blerës globalë kanë investuar tashmë në prona këtu.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 300 m
 • Largësia nga qyteti: 100 m
 • Largësia nga aeroporti: 32 km
 • Largësia nga dyqanet lokale: 150 m

Karakteristikat e Vilës

Këto vila fenomenale vijnë në dy madhësi. E para është 534 m2 dhe e dyta 634 m2, secila me pesë dhoma gjumi mahnitëse dhe katër banja të bukura. Kompleti i shkëlqyer kryesor ka dyer xhami nga dyshemeja deri në tavan që të çojnë në një ballkon tërheqës me pamje të mrekullueshme mbi det. Banjo e brendshme është dekadente me lavamanët e tij dhe të saj dhe një dush të mrekullueshëm me një sistem koke dushi reshjesh që do t'ju zgjojë të gjitha shqisat. Pjesa tjetër e dhomave të gjumit dhe ambienteve të banimit janë po aq të bollshme, duke mundësuar një oaz të qetë për t'u çlodhur dhe për t'u çlodhur. Në katin e poshtëm hapësirat madhështore të jetesës janë projektuar për të përfshirë një atmosferë të ndritshme dhe të ajrosur që lejon zonën e kopshtit privat të bëhet një zgjatim i Shtëpia. Ajo jetë e dëshirueshme brenda-jashtë që të gjithë dëshirojmë është realizuar mirë në këto vila me mundësinë për të kënaqur të gjitha nevojat tuaja nga oazi juaj privat. Kuzhina magjepsëse në formë U-je ka hapësirë për të gjitha pajisjet tuaja dhe pajisjet e kuzhinës. Një ishull i bukur ndodhet në qendër të kuzhinës dhe ofron kabinet shtesë, si dhe një veçori mahnitëse që nxjerr luks. Qyteti turistik elitar ka një bollëk objektesh në vend, duke përfshirë një xhami private, pishina dhe një zonë tradicionale SPA të lë pa frymë. Një autobus kalon shpesh në të gjithë kompleksin, duke siguruar që ju të mund të shijoni të gjitha lehtësitë në vend.

Këto vila fenomenale janë mishërimi i luksit dhe ndodhen në një zonë fantastike që do të sigurojë një strehë të sigurt për të shijuar ju dhe familjen tuaj. Kjo jetë e re luksoze ju pret tani, ndaj mos e humbisni këtë mundësi të pabesueshme për të zotëruar një pjesë të parajsës në një koncept turistik të veçantë të qytetit që do të përmirësojë stilin tuaj të jetës së përditshme.

Pyetni përfaqësuesin
Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu interior - 80

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy #0644

Apartamente të sofistikuara dhe bashkëkohore në Kadikoy. Apartamente me botim të kufizuar me një, dy dhe tre dhoma gjumi. Komoditete emocionuese dhe të gjera të përbashkëta

 • Istanbul
 • 62m² - 164m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €500 000
Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu #0661

Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu. Qytet i ri në bregdet. Pamje nga deti, do t'ju japë një mënyrë jetese luksoze. Pajisje të shkëlqyera

 • Istanbul
 • 66m² - 209m²
 • 1+1 - 4+1
Nga €250 000
Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll #0624

Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll. Jetese ekskluzive, luksoze. Ndërtuar me rehati, pasuri dhe stil. Shumë lehtësira

 • Istanbul
 • 64m² - 175m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €152 660
Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll #0515

I vendosur në anën evropiane të Stambollit, është ndërtuar tani kompleksi me njësi banimi luksoze dhe moderne. Është afër qendrave tregtare, aeroportit të ri të Stambollit, spitaleve dhe shumë komoditeteve.

 • Istanbul
 • 73m²
 • 1+1
€113 234
Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit #0516

Projekti rezidencial me koncept hoteli ndodhet në regjionin bashkëkohor të Basin Express/Stamboll dhe është afër qendrave të biznesit. Me dhomat moderne, komoditetet sportive dhe vendndodhjen bashkëkohore, ofron kënaqësi për udhëtarët me qëllime biznesi.

 • Istanbul
 • 123m²
 • 2+1
€230 000
Apartamente tërheqëse në vendndodhjen qendrore të Eyup, Stamboll #0571

Vendndodhja fantastike në Stamboll afër aeroportit kryesor. Objektet në vend duke përfshirë një pishinë. Shumë dritë natyrale dhe apartamente të bollshme.

 • Istanbul
 • 66m² - 300m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €345 000
Manor House ekskluzive, prestigjioze në Cekmekoy, Stamboll #0535

Pishinë të brendshme dhe të jashtme, tavane të larta, pajisje të pasura dhe pajisje. Kompleks i sigurt dhe i projektuar mirë. I rrethuar nga gjelbërimi

 • Istanbul
 • 289m²
 • 4+1
€2 075 000
Apartament bashkëkohor në një vendndodhje të shkëlqyer në Esenyurt #0534

Shtëpi inteligjente, pishina, palestër dhe SPA turke. Pranë qendrave tregtare, kinemasë dhe parqeve të famshme. Pranë universitetit.

 • Istanbul
 • 44m²
 • 1+1
€93 000