Vila të shkëlqyera të vendosura në Famagusta në Qipron Veriore

Qipron - Famagusta

Nga €359 000

ID: 6189
Qershor 2023
1.6km
35km
Dhoma Madhësia Çmimi
3+1 Apartament 195 m² €359 000

Karakteristikat e pronës

  • Pishinë private
  • Restorant
  • Tregu
  • Pishinë
  • Shesh lojërash
  • Tenis

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

4 Shkolla

11 Restorant

1 Banka

17 Tregu

3 Parku

Përshkrim

Këto vila luksoze të jashtëzakonshme ndodhen në një nga destinacionet turistike më të preferuara në Famagusta. Aty ku plazhi është disa minuta nga shtëpia juaj, dhe shkolla fillore, parqet, zona e Festivalit, Pylli i Salamis dhe Qyteti i Lashtë i Salamis janë të arritshme në pak minuta. Për ata që kërkojnë një mënyrë jetese të shëndetshme dhe mirëqenie, lajmi i mirë është se këtu janë të disponueshme ushqime organike dhe të shëndetshme nga fermerët dhe prodhuesit vendas. Gjithashtu, zona shquhet për qetësinë e saj dhe kështu mori titullin “Qyteti i qetë”.

Largësia nga lehtësitë:

  • Largësia nga qendra e qytetit: 1.5 km
  • Largësia nga plazhi: 1.6 km
  • Largësia nga aeroporti: 35 km
  • Largësia e blerjeve lokale: 440 m

Karakteristikat e apartamenteve:

Madhësia e tokës ndryshon nga 245 m² deri në 315 m². Projekti përfshin 52 shtëpi, tre dhoma gjumi dhe një dhomë të gjallë. Mundësia për të zgjedhur qeramikën dhe parketet e dyshemesë së vilës tuaj me opsione të ndryshme ngjyrosjeje është e disponueshme, kështu që ju mund të vendosni sipas shijes tuaj.

Nëse jeni të interesuar të investoni në një vilë kaq luksoze në Qipron Veriore, kontaktoni një nga anëtarët e ekipit tonë për informacione të mëtejshme.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Vila të shkëlqyera të vendosura në Famagusta në Qipron Veriore plan - 13

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme