Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy

Istanbul - Kadikoy

Nga €500 000

ID: 0644
Mund 2024
3.5km
24km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 62 m² 1 €500 000
2+1 96 m² 2 €650 000
3+1 164 m² 2 €866 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Pingpong
 • Garazh parkimi
 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Pishinë të brendshme
 • Pamje e natyrës
 • Kamera
 • Siguria
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Palester
 • Kopshti

Përshkrim

Këto apartamente të sofistikuara bashkëkohore janë tani në shitje në një projekt të ri emocionues në Kadikoy, Stamboll. Ky qark i lezetshëm ka shijuar një rigjallërim në popullaritet muajt e fundit me ardhjen e disa zhvillimeve të reja shumë prestigjioze. Ky projekt krejt i ri rivalizon më të mirën që mund të ofrojë Stambolli. Ai përmban një qasje të tërësishme të stilit të jetesës në shtëpinë tuaj me shumë lehtësira të stilit të jetesës të përfshira si standard.

Kadikoy është në anën aziatike të Stambollit dhe është një nga destinacionet më të bukura turistike. Ka një numër masiv parqesh, hapësirash të gjelbra dhe pyjesh që e bëjnë atë të ndihet kaq simpatik dhe natyral. Zona e Kadikoy është një nga rajonet më historike dhe ka dëshmuar shumë ndryshime në qytetërimet e lashta, duke na lënë shumë monumente historike për t'u mrekulluar.

Gjërat për të bërë në Kadikoy:

 • Vizitoni Camlica Hill
 • Parku i Bostancit
 • Kadikoy Pazar
 • Rruga e ombrellës
 • Rruga e Bagdadit-shtëpi për kafene të lezetshme, restorante të klasit botëror dhe dyqane të ndryshme.

Plazhet përgjatë këtij seksioni të vijës bregdetare janë disa nga më të pastrat në rajon dhe krenohen me rërë të verdhë të butë dhe ujëra bruz. Shumë plazhe kanë kafene lokale, dhe disa kanë sporte ujore për argëtim.

Lidhjet e transportit janë të vendosura mirë në Kadikoy me autostradën E-5, metronë, teleferikun dhe autobusët e shumtë, duke e bërë atë të përsosur për ata që duan të shkojnë në punë ose për turistët që dëshirojnë të shijojnë kënaqësitë e Stambollit qendror.

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 3.5 km
 • Largësia nga qyteti: 10 m
 • Largësia nga aeroporti: 24 km
 • Largësia nga dyqanet lokale: 750 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky kompleks i ri mahnitës si resorti përmban 91 apartamente me botim të kufizuar. Arkitektët kanë projektuar fasadën e jashtme për t'u ndjerë shumë magjepsëse dhe sensuale, me xhamin si një deklaratë kryesore të dizajnit. Ju mund të zgjidhni nga një apartament komod me një dhomë gjumi në tre dhoma gjumi madhështore dhe të bollshme. Çdo apartament është projektuar për të pasqyruar vlera moderne dhe elegante. Kuzhinat kanë kabinete të hijshme dhe të thjeshta që nxjerrin luks dhe përfshijnë një makinë larëse enësh të integruar, pianurë elektrike, furrë të integruar dhe aspirator për nxjerrjen e tenxhere.

Banjat janë pozitivisht dekadente me njësitë e tij dhe të saj të lavamanit dhe pajisjet e markës sanitare (përfshirë aksesorët e banjës-mbajtëse për peshqirë, mbajtëse letre higjienike dhe varëse rrobash). Atmosfera e sofistikuar vazhdon në të gjithë shtëpinë me pllaka moderne qeramike ose parket laminat me cilësi të lartë të përdorura në dysheme.

Dritaret nga dyshemeja deri në tavan dhe dyert e ballkonit lejojnë që drita të vërshojë në dhoma duke bërë që kudo të ndihet e ndritshme dhe e gjerë. Pamjet nga apartamentet janë të parkut, korijes, pamjes së detit ose pamjes së kodrës Camlica - të gjitha po aq spektakolare!

Disa nga apartamentet e edicionit special kanë shtuar karakteristika luksoze si:

 • tarracë çati me një xhakuzi të instaluar
 • Një banjo en suite në çdo dhomë gjumi
 • Sauna dhe banjo turke (Hamami)
 • Një zyrë ekskluzive në shtëpi

Është hapësira e jashtme që e ngre këtë kompleks nga e zakonshme në absolutisht të jashtëzakonshme! Kopshte luksoze me peizazh plot me pemë dhe bimë ekzotike fshehin përrenj të butë dhe pishina kaskadë. Një shëtitje qiellore e gjatë dhe dredha-dredha në majë të pemëve do të emocionojë si fëmijët ashtu edhe të rriturit. Një pishinë masive me një breg me rërë, e ndërtuar për të përsëritur plazhin, është e vendosur pas pemëve imponuese dhe zonave të kopshtit. Ky kompleks është projektuar për të qenë një vend social për beqarët, çiftet dhe familjet, kështu që shumë zona të pritjes janë të mbuluara me hije nën një tendë pemësh dhe bimësh ngjitëse. Këtu mund të takoheni për dreka familjare ose të hani filxhanë kafe me fqinjët. Do të mbillen pemishte të gjera frutash dhe shtigjet e lakuara do t'ju çojnë rreth këtij kopshti të mrekullueshëm.

Ajo të kujton kopshtin e Edenit me mbjellje të harlisur, tropikale dhe qoshe sekrete që zbulojnë bimë të bukura.

Dizajnerët kanë menduar gjithçka këtu për t'ju dhënë juve dhe të dashurve tuaj një mënyrë jetese të rehatshme, luksoze dhe të jashtëzakonshme në një nga qytetet më të bukura dhe më të gjalla në tokë.

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy facilities - 71

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu #0663

Apartamente dhe vila buzë detit në Stamboll. Koncept i pakrahasueshëm që ofron jetën e qytetit në një vendpushim. Marina dhe klubi i jahteve në vend.

 • Istanbul
 • 534m² - 634m²
 • 5+1 - 5+1
Nga €2 390 000
Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu #0661

Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu. Qytet i ri në bregdet. Pamje nga deti, do t'ju japë një mënyrë jetese luksoze. Pajisje të shkëlqyera

 • Istanbul
 • 66m² - 209m²
 • 1+1 - 4+1
Nga €250 000
Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll #0624

Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll. Jetese ekskluzive, luksoze. Ndërtuar me rehati, pasuri dhe stil. Shumë lehtësira

 • Istanbul
 • 64m² - 175m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €152 660
Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll #0515

I vendosur në anën evropiane të Stambollit, është ndërtuar tani kompleksi me njësi banimi luksoze dhe moderne. Është afër qendrave tregtare, aeroportit të ri të Stambollit, spitaleve dhe shumë komoditeteve.

 • Istanbul
 • 73m²
 • 1+1
€113 234
Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit #0516

Projekti rezidencial me koncept hoteli ndodhet në regjionin bashkëkohor të Basin Express/Stamboll dhe është afër qendrave të biznesit. Me dhomat moderne, komoditetet sportive dhe vendndodhjen bashkëkohore, ofron kënaqësi për udhëtarët me qëllime biznesi.

 • Istanbul
 • 123m²
 • 2+1
€230 000
Apartamente tërheqëse në vendndodhjen qendrore të Eyup, Stamboll #0571

Vendndodhja fantastike në Stamboll afër aeroportit kryesor. Objektet në vend duke përfshirë një pishinë. Shumë dritë natyrale dhe apartamente të bollshme.

 • Istanbul
 • 66m² - 300m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €345 000
Manor House ekskluzive, prestigjioze në Cekmekoy, Stamboll #0535

Pishinë të brendshme dhe të jashtme, tavane të larta, pajisje të pasura dhe pajisje. Kompleks i sigurt dhe i projektuar mirë. I rrethuar nga gjelbërimi

 • Istanbul
 • 289m²
 • 4+1
€2 075 000
Apartament bashkëkohor në një vendndodhje të shkëlqyer në Esenyurt #0534

Shtëpi inteligjente, pishina, palestër dhe SPA turke. Pranë qendrave tregtare, kinemasë dhe parqeve të famshme. Pranë universitetit.

 • Istanbul
 • 44m²
 • 1+1
€93 000