Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll

Istanbul - Esenyurt

Nga €152 660

ID: 0624
Dhjetor 2022
7.5km
23km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 64 m² 1 €152 660
2+1 132 m² 2 €314 860
3+1 175 m² 2 €417 400

Karakteristikat e pronës

 • Garazh parkimi
 • Restorant
 • Pranë stacionit të autobusit
 • Banjo turke
 • Pamje nga qyteti
 • Kamera
 • Siguria
 • Ashensor
 • TV kabllor-satelit
 • Tregu
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester

Përshkrim

Dëshironi të jetoni në një zonë në zhvillim ku jeta e gjallë e qytetit përzihet në mënyrë harmonike me një mënyrë jetese luksoze të klasës së lartë? Epo, këto apartamente moderne spektakolare tani janë në shitje në Esenyurt, në anën evropiane të Stambollit. Ky projekt fantastik ndodhet pranë dy autostradave jashtëzakonisht të rëndësishme - E-80 dhe E-5. Është gjithashtu afër autostradës TEM (300 m), duke e bërë këtë vendndodhje një vend të shkëlqyer për ata që kanë nevojë të udhëtojnë në rrethe të tjera për qëllime pune ose për turistët që kërkojnë mënyra të lehta për të udhëtuar. Përshtatshëm ka një stacion metroje të metrosë pikërisht jashtë kompleksit.

Ky distrikt ka shumë qendra tregtare përrallore që shesin mallra të markës me cilësi të lartë. Kompleksi është një hapësirë banimi shumëfunksionale me dyqane në pragun tuaj.

Të jetosh këtu do të jetë i përshtatshëm dhe i këndshëm, me shumë shkolla, universitete, spitale dhe qendra mjekësore. Me një infrastrukturë shumë të sigurt, Esenyurt është një vend i mrekullueshëm për të jetuar!

Largësia nga komoditetet

 • Largësia nga plazhi: 7.5 km
 • Largësia nga qyteti: 50 m
 • Largësia nga aeroporti: 23 km
 • Largësia nga dyqanet lokale: 230 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky kompleks absolutisht mahnitës është projektuar për të pasqyruar kulturën që shumë qytete evropiane kanë për jetën e përqendruar rreth një sheshi. Me bistro, kafe-bare dhe restorante cilësore të vendosura rreth një pishine mahnitëse me shatërvanë vallëzues, ky do të jetë vendi për të takuar miqtë dhe familjen.

Ne jemi krenarë të prezantojmë këtë projekt të ri të jashtëzakonshëm të ndërtuar në 230,000 metra katrorë tokë, nga të cilat kopshtet peizazhore dhe zonat sociale përbëjnë 33,000 metra katrorë. Ky koncept unik ndërthur shtëpitë me cilësi të lartë me pajisje përrallore si dhe fokusohet në idenë se jeta është më e mirë kur njihni dhe jetoni afër fqinjëve në një shesh:

 • Galeritë e artit
 • Punëtoritë e Artit
 • Dhoma hobi
 • Gjimnazet
 • Dyqane
 • Interpretues në rrugë
 • Lojëra me ujë

Arkitektura e ndërtesave i referohet kohërave historike me harqe guri mesjetarë me xham të zbukuruar, dritare oriel, rrugica të lezetshme me kalldrëm me ndërtesa të vjetra guri - mund të jeni kaq lehtë në Romë, Venecia, Londër ose Paris. Këtu e vjetra përzihet në mënyrë magjepsëse me të renë për të krijuar një efekt të bukur fshati, por me një kthesë moderne që mund të jetë vetëm Stambolli!

Çdo apartament i mrekullueshëm ka ose një, dy ose tre dhoma gjumi, të gjitha të përfunduara me standarde jashtëzakonisht të larta ndërtimi. Kuzhinat bashkëkohore kanë dollapë të cilësisë së lartë që do të kënaqin kuzhinierët më të përpiktë, ndërsa banjat moderne kanë pajisje sanitare të bukura që janë funksionale dhe elegante.

Pajisjet e përbashkëta (shih listën) janë të mrekullueshme dhe të gjitha të dizajnuara për të siguruar që ju dhe familja juaj të relaksoheni në një mjedis të rehatshëm. Imagjinoni të ktheheni në shtëpi nga një ditë pune ose duke vizituar bukuritë e Stambollit, duke u qetësuar në pishinën e brendshme, më pas të takoni familjen dhe miqtë për darkë në një nga restorantet e shumta në vend. Jeta këtu do të jetë e rehatshme dhe ekskluzive me luksin dhe pasurinë e integruar.

Kjo është një mundësi përrallore për të jetuar në një nga apartamentet e reja më prestigjioze që po ndërtohet në një kompleks që tashmë po tërheq vëmendjen për të gjitha arsyet e duhura!

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente spektakolare moderne për shitje në Esenyurt Stamboll plan - 1

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Apartamente bashkëkohore në projektin e ri emocionues në Kadikoy #0644

Apartamente të sofistikuara dhe bashkëkohore në Kadikoy. Apartamente me botim të kufizuar me një, dy dhe tre dhoma gjumi. Komoditete emocionuese dhe të gjera të përbashkëta

 • Istanbul
 • 62m² - 164m²
 • 1+1 - 3+1
Nga €500 000
Vila fenomenale në lagjen e bukur të Beylikduzu #0663

Apartamente dhe vila buzë detit në Stamboll. Koncept i pakrahasueshëm që ofron jetën e qytetit në një vendpushim. Marina dhe klubi i jahteve në vend.

 • Istanbul
 • 534m² - 634m²
 • 5+1 - 5+1
Nga €2 390 000
Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu #0661

Apartamente spektakolare të vendosura në qytetin e ri në Beylikduzu. Qytet i ri në bregdet. Pamje nga deti, do t'ju japë një mënyrë jetese luksoze. Pajisje të shkëlqyera

 • Istanbul
 • 66m² - 209m²
 • 1+1 - 4+1
Nga €250 000
Projekt elegant dhe luksoz me vendndodhje perfekte në Esenyurt, Stamboll #0515

I vendosur në anën evropiane të Stambollit, është ndërtuar tani kompleksi me njësi banimi luksoze dhe moderne. Është afër qendrave tregtare, aeroportit të ri të Stambollit, spitaleve dhe shumë komoditeteve.

 • Istanbul
 • 73m²
 • 1+1
€113 234
Apartamente elegante me koncept hoteli në një vendndodhje bashkëkohore të Stambollit #0516

Projekti rezidencial me koncept hoteli ndodhet në regjionin bashkëkohor të Basin Express/Stamboll dhe është afër qendrave të biznesit. Me dhomat moderne, komoditetet sportive dhe vendndodhjen bashkëkohore, ofron kënaqësi për udhëtarët me qëllime biznesi.

 • Istanbul
 • 123m²
 • 2+1
€230 000
Apartamente tërheqëse në vendndodhjen qendrore të Eyup, Stamboll #0571

Vendndodhja fantastike në Stamboll afër aeroportit kryesor. Objektet në vend duke përfshirë një pishinë. Shumë dritë natyrale dhe apartamente të bollshme.

 • Istanbul
 • 66m² - 300m²
 • 1+1 - 5+1 dp
Nga €345 000
Manor House ekskluzive, prestigjioze në Cekmekoy, Stamboll #0535

Pishinë të brendshme dhe të jashtme, tavane të larta, pajisje të pasura dhe pajisje. Kompleks i sigurt dhe i projektuar mirë. I rrethuar nga gjelbërimi

 • Istanbul
 • 289m²
 • 4+1
€2 075 000
Apartament bashkëkohor në një vendndodhje të shkëlqyer në Esenyurt #0534

Shtëpi inteligjente, pishina, palestër dhe SPA turke. Pranë qendrave tregtare, kinemasë dhe parqeve të famshme. Pranë universitetit.

 • Istanbul
 • 44m²
 • 1+1
€93 000