Apartamente të bukura të vendosura mirë në Kyrenia, Qipro

Qipron - Alsancak

Nga €263 000

ID: 6194
Qershor 2024
2.9km
51.6km
Dhoma Madhësia Çmimi
2+1 Apartament 92 m² €263 000

Karakteristikat e pronës

 • Pishinë për fëmijë
 • Gjenerator
 • Kamera
 • TV kabllor-satelit
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Kopshti
 • Kondicioner
 • Mallra të bardha

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

13 Shkolla

20+ Restorant

9 Spitali

18 Banka

18 Tregu

6 Parku

Përshkrim

Kyrenia është një qytet në bregun verior të Qipros. Ajo është e njohur për portin dhe kështjellën e saj historike, e cila është shtëpia e një muzeu të mbytjes së anijeve. Është një destinacion popullor turistik dhe njerëzit tërhiqen nga klima mesdhetare, e cila përputhet me ngrohtësinë e mirëseardhjes nga vendasit. Prona zë një vendndodhje të mirë pranë një sërë mundësish për blerje. Parku i Paqes është 500 metra nga prona, ku banorët, të rinj dhe të vjetër, mund të argëtohen, qoftë në dëfrim apo thjesht duke parë pallonj. Tifozët e futbollit do të jenë të kënaqur të dinë se prona është 1.3 km nga Stadiumi 20 Temmuz.

Largësia nga lehtësitë

 • Largësia nga qyteti: 2 km
 • Largësia nga plazhi: 2.9 km
 • Largësia nga aeroporti: 51.6 km
 • Distanca nga zona tregtare: 1.5 km

Karakteristikat e Apartamentit

Kompleksi i apartamenteve përbëhet nga pesë blloqe trekatëshe në një zonë kopshti të mirë-projektuar me një pishinë. Apartamentet me dy dhoma gjumi kanë dy tualete dhe dy ballkone. Ambientet e brendshme me ajër të kondicionuar janë elegante dhe të bollshme, me artikuj të bardhë të përfshirë në kuzhinën e kombinuar dhe dhomat e ndenjes. Kjo është një mundësi ideale, veçanërisht për çiftet ose ata me familje të vogla, duke pasur parasysh vendndodhjen e përshtatshme të pronës.

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente të bukura të vendosura mirë në Kyrenia, Qipro plan - 34

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme