Apartamente elegante në një kompleks të madh në Mahmutlar

Alanya - Mahmutlar

Nga €379 000

ID: 1780
Dhjetor 2024
2.2km
137km/31km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
5+1 dp 244 m² 4 €379 000

Karakteristikat e pronës

 • Spa
 • Dhoma masazhi
 • Gjenerator
 • Barbekju
 • Pishinë të brendshme
 • Banjo turke
 • Dhomë Avulli
 • Kamera
 • Siguria
 • Wi-fi
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Kinema
 • Palester
 • Tenis
 • Basketboll
 • Futbolli

Përshkrim

Apartamente moderne dhe elegante në një kompleks të madh janë tani për shitje. Mahmutlari është një qytezë në lindje të Alanias dhe afër aeroportit lokal, duke e bërë atë një vend bashkëkohor dhe të dëshiruar për të jetuar. Turistët i duan plazhet e këndshme dhe jetën sociale që e ofron Mahmutlari. Blerja e një prone këtu e bën të kuptueshëm kthimin në investim dhe i përshtatet atyre që duan të investojnë në tregun e qirave dhe atyre që duan të zhvendosen përherë këtu.

Mahmutlari ka shumë për t'ju ofruar vizitorëve me plazhet mahnitëse që janë të pastra dhe të sigurta. Ka shumë qendra të sporteve ujore dhe kafene plazhi për rehatinë tuaj. Mahmutlari ka shumë dyqane, kafene dhe restaurante që shesin ushqime të huaja dhe turke. Një market i freskët e pemëve dhe perimeve është i popullarizuar të marteve dhe të shtuneve, me shumë shkolla, kolegje, klinika dhe spitale afër. Gjithçka është pranë jush, duke e bërë jetën të lehtë dhe të rehatshme këtu.

Distanca nga komoditetet:

 • Distanca nga plazhi: 2.2 kilometra
 • Distanca nga qyteza: 1.8 kilometra
 • Distanca nga aeroporti ndërkombëtar i Antalias: 137 kilometra
 • Distanca nga aeroporti Gazipasa: 31 kilometra
 • Distanca nga dyqanet lokale dhe marketet: 1.5 kilometra.

Karakteristikat e apartamenteve 

Ky kompleks i klasit të lartë është i ndërtuar në një sipërfaqe prej 10 mijë metra katrorë dhe ka dhjetë blloqe apartamentesh. Blloku kryesor ka 12 kate dhe nëntë të tjerat kanë nga katër kate. Ka 264 apartamente në total në madhësi të ndryshme. Ju mund të zgjedhni nga apartamentet njëdhomëshe deri tek ato me dy, tre, katër dhe pesë dhoma gjumi. Disa prej tyre janë të ndara dhe duplekse.

Secili apartament do të ndërtohet me standarde evropiane dhe do të ketë orendi dhe pajisje cilësore. Kuzhinat dhe banjot janë elegante dhe funksionale.

Komoditetet publike janë të specifikuara për ju ato që i prisni në hotelet me pesë yje. Dizajnerët dhe arkitektët kanë menduar për gjithçka që t'ju jap juve dhe familjes suaj rehatinë maksimale dhe argëtimin në një vend. Fëmijët tuaj do ta kenë këndin e lojërave dhe qendrat sportive për t'u argëtuar derisa ju relaksoheni në pishinë.

Të jetosh këtu është një ëndërr! Dhe hsumë lehtë mund të bëhet vendi juaj, pra thirrni një prej agjentëve tanë të shitjes dhe nisni jetën e ëndrrave. 

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente elegante në një kompleks të madh në Mahmutlar plan - 40

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #V33

Apartament Alanya Oba Nga €118,000

 • Alanya
 • 56m²
 • 1+1
€118 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€128 000
Ne shitje Apartament Alanya Kargicak #A-I23

Apartament Alanya Kargicak Nga €112,000

 • Alanya
 • 53m²
 • 1+1
€112 000
Ne shitje Apartament Alanya Avsallar #M19

Apartament Alanya Avsallar Nga €105,000

 • Alanya
 • 58m²
 • 1+1
€105 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #E19

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €105,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€105 000