Apartamente Premium në zonën e kërkuar të Mahmutlar

Alanya - Mahmutlar

Nga €279 500

ID: 1863
Mund 2025
151m
139km/28.9km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
2+1 83 m² 1 €279 500
4+1 163 m² 1 €640 500

Karakteristikat e pronës

 • Garazh parkimi
 • Barbekju
 • Banjo turke
 • Xhakuzi
 • Dhomë Avulli
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • Shërbimi i portierit
 • TV kabllor-satelit
 • Shesh lojërash
 • Sauna
 • Palester

Përshkrim

Ne jemi shumë të emocionuar t'ju ofrojmë pamjen e parë të një kompleksi premium në një nga zonat më të kërkuara në rajonin e Alanya-Mahmutlar. Ky qytet fantastik turistik ka të gjitha lehtësitë për t'i bërë të përsosur pushimet ose jetesën këtu. Ka një gamë të gjerë dyqanesh, baresh dhe restorantesh dhe së shpejti këtu do të ndërtohet një nga qendrat tregtare më të mëdha!

Vizitorët tërhiqen nga kjo zonë e Turkiye për shkak të motit të saj pothuajse perfekt...ditët e gjata të nxehta të verës dhe dimrat e butë i japin këtij resort një tërheqës gjatë gjithë vitit. Shumë të huaj kanë zgjedhur të jetojnë krah për krah me popullsinë vendase, duke inkurajuar shumë dyqane dhe bare të qëndrojnë të hapura gjatë gjithë vitit dhe duke i dhënë këtij qyteti miqësor një atmosferë multikulturore.

Plazhet në Mahmutlar janë të shkëlqyera, ku shumë prej tyre kanë rërë të butë të verdhë ose zall. Prania e zallit ndihmon në mbajtjen e deteve të kësaj vije bregdetare të pastra. Bare të ndryshme plazhi dhe stacione sportesh ujore janë të vendosura përreth dhe një shëtitore lidh Mahmutlar me Alanya. Shtegu i gjatë është shumë i popullarizuar me këmbësorët, vrapuesit dhe çiklistët.

Ky rajon i Turkiye ka shumë gjëra për t'ju argëtuar ju dhe familjen tuaj, nga sportet ujore, hedhja me parashutë në të njëjtën kohë dhe safari me xhipa e deri te vendet e mahnitshme arkeologjike. Aty pranë, Alanya ka Kodrën e Kalasë, ku mbetjet e një fortese dikur të fuqishme janë gjysmë-restauruar. Një teleferik në anën e Damlatas mund t'ju çojë në kështjellë dhe t'ju japë pamje spektakolare ndërsa ngjiteni.

Lidhjet e transportit janë krijuar shumë mirë në Mahmutlar, dhe autobusë të ndryshëm dhe shërbime transferimi mund t'ju çojnë në secilin aeroport. Aeroporti Ndërkombëtar i Antalisë është rreth dy orë larg, dhe aeroporti lokal në Gazipasa është rreth 25 minuta me makinë. Me shumë autobusë të rregullt, taksi dhe kompani me qira të makinave në dispozicion, është e shpejtë dhe e lehtë të udhëtosh përreth.

Largësia nga komoditetet

Distanca nga plazhi:

·    Largësia nga qyteti: 250 m

·    Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 139 km

·    Largësia nga Aeroporti Lokal i Gazipasës: 28 km

·    Largësia nga dyqanet dhe tregjet lokale: 120 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky bllok mahnitës bashkëkohor i banesave është projektuar për të tërhequr familjet moderne që kërkojnë stil, elegancë dhe thjeshtësi të jetesës.

Kompleksi përfshin një bllok prej 72 banesash (mbi 12 kate) në një truall bujar prej 3085,85 m². Çdo dhomë e menduar mirë është kompletuar duke përdorur pajisje dhe pajisje me cilësi të lartë. Ekzistojnë opsione me dy dhe katër dhoma gjumi të disponueshme në paraqitje dhe madhësi të ndryshme.

Kuzhina e madhe me plan të hapur përmban dollapë bashkëkohorë dhe sipërfaqe pune dhe të çon në një dhomë të gjërë të jetesës. Banjat luksoze janë të pajisura me pajisje sanitare të nivelit të lartë dhe janë funksionale dhe elegante. Dritare dhe ballkone të mëdha hapen në pamje mahnitëse të detit dhe maleve spektakolare të Demit. Ballkonet e bollshme japin atë jetesë brenda-jashtë që të gjithë e duam dhe ofrojnë hapësirë shtesë për argëtim ose ngrënie në afresk.

Pajisjet e përbashkëta janë të jashtëzakonshme, me një pishinë të madhe dhe tarraca të bollshme për banja dielli. Është e lehtë të imagjinosh relaksimin në zonën e pasur të SPA-së, fëmijët tuaj duke u argëtuar në dhomat e dedikuara të lojërave dhe partneri juaj është duke ushtruar në palestrën e pajisur mirë.

Ky është stili i jetesës që keni dashur gjithmonë - komode, luksoze dhe relaksuese.

 

Fillimi: 03/2023

Fundi: 05/2025

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Apartamente Premium në zonën e kërkuar të Mahmutlar plan - 56

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Bektas #A-N14

Apartament Alanya Bektas Nga €295,000

 • Alanya
 • 170m²
 • 3+1
€295 000
Ne shitje Apartament Alanya Tosmur #A-C34

Apartament Alanya Tosmur Nga €310,000

 • Alanya
 • 200m²
 • 4+1
€310 000
Ne shitje Apartament Alanya Konakli #J31

Apartament Alanya Konakli Nga €295,000

 • Alanya
 • 164m²
 • 4+1
€295 000
Ne shitje Apartament Alanya Konakli #A-H7

Apartament Alanya Konakli Nga €305,000

 • Alanya
 • 75m²
 • 1+1
€305 000
Ne shitje Vilë Alanya Qendra #R48

Vilë Alanya Qendra Nga €415,000

 • Alanya
 • 145m²
 • 3+1
€415 000
Apartamente luksoze në një vend të përsosur në Alanya Center #1892

Shiten apartamente dupleks 1 dhe dy dhoma gjumi. Ne nje kompleks me pishine vetem 100m nga plazhi dhe prane dyqaneve dhe te gjitha komoditeteve.

 • Alanya
 • 45m² - 105m²
 • 1+1 - 2+1 dp
Nga €155 000
Ne shitje Vilë Alanya Kargicak #F66

Vilë Alanya Kargicak Nga €300,000

 • Alanya
 • 200m²
 • 4+1 dp
€300 000
Apartamente të mrekullueshme të qytetit pranë plazhit në Kestel #1876

Apartamente Moderne në këmbë larg nga plazhi mahnitës. Pishinë me ambjente tarraca dhe pajisje palestre të brendshme dhe të jashtme.

 • Alanya
 • 52m² - 115m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €148 000