Apartamente Premium në zonën e kërkuar të Mahmutlar

Mahmutlar - Alanya

Nga €306 000 Përditësimi i fundit: 5 Dita

ID: 1863
Mund 2025
48m
139km/28.9km

Përshkrim

Ne jemi shumë të emocionuar t'ju ofrojmë pamjen e parë të një kompleksi premium në një nga zonat më të kërkuara në rajonin e Alanya-Mahmutlar. Ky qytet fantastik turistik ka të gjitha lehtësitë për t'i bërë të përsosur pushimet ose jetesën këtu. Ka një gamë të gjerë dyqanesh, baresh dhe restorantesh dhe së shpejti këtu do të ndërtohet një nga qendrat tregtare më të mëdha!

Vizitorët tërhiqen nga kjo zonë e Turkiye për shkak të motit të saj pothuajse perfekt...ditët e gjata të nxehta të verës dhe dimrat e butë i japin këtij resort një tërheqës gjatë gjithë vitit. Shumë të huaj kanë zgjedhur të jetojnë krah për krah me popullsinë vendase, duke inkurajuar shumë dyqane dhe bare të qëndrojnë të hapura gjatë gjithë vitit dhe duke i dhënë këtij qyteti miqësor një atmosferë multikulturore.

Plazhet në Mahmutlar janë të shkëlqyera, ku shumë prej tyre kanë rërë të butë të verdhë ose zall. Prania e zallit ndihmon në mbajtjen e deteve të kësaj vije bregdetare të pastra. Bare të ndryshme plazhi dhe stacione sportesh ujore janë të vendosura përreth dhe një shëtitore lidh Mahmutlar me Alanya. Shtegu i gjatë është shumë i popullarizuar me këmbësorët, vrapuesit dhe çiklistët.

Ky rajon i Turkiye ka shumë gjëra për t'ju argëtuar ju dhe familjen tuaj, nga sportet ujore, hedhja me parashutë në të njëjtën kohë dhe safari me xhipa e deri te vendet e mahnitshme arkeologjike. Aty pranë, Alanya ka Kodrën e Kalasë, ku mbetjet e një fortese dikur të fuqishme janë gjysmë-restauruar. Një teleferik në anën e Damlatas mund t'ju çojë në kështjellë dhe t'ju japë pamje spektakolare ndërsa ngjiteni.

Lidhjet e transportit janë krijuar shumë mirë në Mahmutlar, dhe autobusë të ndryshëm dhe shërbime transferimi mund t'ju çojnë në secilin aeroport. Aeroporti Ndërkombëtar i Antalisë është rreth dy orë larg, dhe aeroporti lokal në Gazipasa është rreth 25 minuta me makinë. Me shumë autobusë të rregullt, taksi dhe kompani me qira të makinave në dispozicion, është e shpejtë dhe e lehtë të udhëtosh përreth.

Largësia nga komoditetet

Distanca nga plazhi:

·    Largësia nga qyteti: 250 m

·    Largësia nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalias: 139 km

·    Largësia nga Aeroporti Lokal i Gazipasës: 28 km

·    Largësia nga dyqanet dhe tregjet lokale: 120 m

Karakteristikat e Apartamentit

Ky bllok mahnitës bashkëkohor i banesave është projektuar për të tërhequr familjet moderne që kërkojnë stil, elegancë dhe thjeshtësi të jetesës.

Kompleksi përfshin një bllok prej 72 banesash (mbi 12 kate) në një truall bujar prej 3085,85 m². Çdo dhomë e menduar mirë është kompletuar duke përdorur pajisje dhe pajisje me cilësi të lartë. Ekzistojnë opsione me dy dhe katër dhoma gjumi të disponueshme në paraqitje dhe madhësi të ndryshme.

Kuzhina e madhe me plan të hapur përmban dollapë bashkëkohorë dhe sipërfaqe pune dhe të çon në një dhomë të gjërë të jetesës. Banjat luksoze janë të pajisura me pajisje sanitare të nivelit të lartë dhe janë funksionale dhe elegante. Dritare dhe ballkone të mëdha hapen në pamje mahnitëse të detit dhe maleve spektakolare të Demit. Ballkonet e bollshme japin atë jetesë brenda-jashtë që të gjithë e duam dhe ofrojnë hapësirë shtesë për argëtim ose ngrënie në afresk.

Pajisjet e përbashkëta janë të jashtëzakonshme, me një pishinë të madhe dhe tarraca të bollshme për banja dielli. Është e lehtë të imagjinosh relaksimin në zonën e pasur të SPA-së, fëmijët tuaj duke u argëtuar në dhomat e dedikuara të lojërave dhe partneri juaj është duke ushtruar në palestrën e pajisur mirë.

Ky është stili i jetesës që keni dashur gjithmonë - komode, luksoze dhe relaksuese.

 

Fillimi: 03/2023

Fundi: 05/2025

Lloji Dhoma e gjumit Madhësia (m²) Çmimi
Apartament 2 73 €306 000
Apartament 4 (Dupleks) 163 €699 000
Pse uebfaqe të ndryshme kanë çmime të ndryshme?

Karakteristikat e pronës

 • Garazh parkimi
 • Barbekju
 • Banjo turke
 • Xhakuzi
 • Dhomë Avulli
 • Pamje nga deti
 • Ashensor
 • Shërbimi i portierit
 • TV kabllor-satelit
 • Shesh lojërash
 • Sauna
 • Palester

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

9 Shkolla

9 Shkolla

17 Restorant

17 Restorant

3 Qendra shëndetësore

3 Qendra shëndetësore

6 Banka

6 Banka

18 Tregu

18 Tregu

10 Parku

10 Parku

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin

Apartamente Premium në zonën e kërkuar të Mahmutlar plan - 56

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme