Telefono tani +90 242 511 99 98 Celular +90 538 888 16 16

Banesa e përballueshme banimi e vendosur në Mezitli Mersin

Mersin - Mezitli

Nga €66 000

ID: 33043
Dhjetor 2024
750m
96km
Dhoma Madhësia Çmimi
1+1 Apartament 45 m² €66 000
2+1 Apartament 75 m² €90 000
1+0 Komerciale 52 m² €124 000

Karakteristikat e pronës

 • Gjenerator
 • Barbekju
 • Banjo turke
 • Siguria
 • Pishinë
 • Shesh lojërash
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester
 • Basketboll

Çfarë ka afër?

Vende brenda 1 Kilometer

4 Shkolla

19 Restorant

1 Spitali

17 Tregu

4 Parku

Përshkrim

Mezitli ndodhet në pjesën perëndimore të qytetit të Mersinit, në dekadat e fundit, zona është bërë më e përhapur në qytete të ndryshme në Turqinë jugore, kryesisht për shkak se projektet masive arkitekturore të ardhshme janë në ndërtim e sipër. Prandaj, kjo i lejon turistëve dhe vizitorëve të gjejnë një apartament pushimi në jug të Turqisë. Shumë infrastruktura urbane janë të disponueshme këtu, nga kujdesi shëndetësor, farmacitë dhe hotelet me pesë yje në kafene, bare, restorante, plazhe private dhe akses të shkëlqyeshëm në autostradat kryesore që lidhin zonën me Mersin dhe qytete të tjera në vijën bregdetare. Imagjinoni të gjitha këto objekte unike të vendosura vetëm pak minuta nga plazhi me rërë. Me këtë blerje, ju mund të siguroheni që po merrni një kthim të lartë në investimin tuaj pasi mund ta përdorni atë si një apartament me katër sezone ose ta jepni me qira për të fituar para.

Largësia nga lehtësitë:

 • Largësia nga qyteti: 4 km
 • Largësia nga plazhi: 750 m
 • Largësia nga aeroporti: 96 km
 • Largësia nga pazaret lokale: 400 m

Karakteristikat e apartamenteve:

Projekti përbëhet nga 3 blloqe të ndryshme, duke përfshirë 14 kate. Stilet e ndryshme të apartamenteve janë të disponueshme për të përmbushur nevoja të ndryshme, nga apartamentet me një dhomë gjumi të përbërë nga 45 m² dhe apartamentet me dy dhoma gjumi që përbëjnë 75 m². Një zonë komerciale e përbërë prej 52 m², kompleksi ofron gjeneratorë, banjë turke, palestër, pishina, kënde lojërash, barbekju, parkim të hapur, park, fusha basketbolli, sistem sigurie dhe sauna.

Nëse jeni të interesuar të investoni në një pronë të tillë në një nga zonat e ardhshme në turqishten jugore, kontaktoni një nga anëtarët e ekipit tonë sot për të marrë më shumë informacion.

Pyetni përfaqësuesin
Banesa e përballueshme banimi e vendosur në Mezitli Mersin plan - 55

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Pyetni përfaqësuesin

Informacioni juaj i kontaktit

Mesazhi juaj...

Veti të ngjashme