Ne shitje Apartament Alanya Oba

Alanya - Oba

Nga €118 000

ID: V33
Shtator 2022
1.7km
40km/120km
Dhoma Madhësia Banjë Çmimi
1+1 56 m² 1 €118 000

Karakteristikat e pronës

 • Dhoma masazhi
 • Gjenerator
 • Pishinë të brendshme
 • Dhomë Avulli
 • Siguria
 • Pishinë
 • Parkim i hapur i makinave
 • Sauna
 • Palester

Planet e dyshemesë

Pyetni përfaqësuesin
Ne shitje Apartament Alanya Oba plan - 25

Pyetni përfaqësuesin

Veti të ngjashme


Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #Z26

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €119,500

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€119 500
Ne shitje Apartament Alanya Oba #Y3

Apartament Alanya Oba Nga €117,000

 • Alanya
 • 60m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #L23

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €117,000

 • Alanya
 • 65m²
 • 1+1
€117 000
Ne shitje Apartament Alanya Oba #B-C17

Apartament Alanya Oba Nga €115,000

 • Alanya
 • 50m²
 • 1+1
€115 000
Apartamente të bukura në vend të qetë, të qetë në Gazipasa #1905

Vend i qetë me apartamente mahnitëse në një zonë të qetë. Objektet në vend përfshijnë një pishinë dhe një zonë tarracë.

 • Alanya
 • 41m² - 106.5m²
 • 1+1 - 1+1 dp
Nga €79 000
Apartamente ultra moderne në zonën shumë të dëshirueshme Gazipasa #1901

Apartamente Ultra Moderne ne zonen shume te deshirueshme Gazipasa, pishine, pajisje loje, afer faciliteteve, afer aeroportit, zone e ardhme

 • Alanya
 • 47m² - 131m²
 • 1+1 - 3+1 dp
Nga €87 000
Ne shitje Apartament Alanya Mahmutlar #J25

Apartament Alanya Mahmutlar Nga €123,000

 • Alanya
 • 85m²
 • 2+1
€123 000
Apartamente të mrekullueshme me pamje nga deti në Desirable Payaller Alanya #1870

Apartamente fantastike me pamje nga deti në Desirable Payaller Alanya me prona dupleks me dy dhoma gjumi në dispozicion palestër të madhe të pajisur mirë afër plazheve

 • Alanya
 • 106m²
 • 2+1
€119 000